Meghan Markle w gorących scenach w serialu The Suits Meghan Markle erotyczne sceny Meghan Markle w erotycznych scenach w serialu The Suits Meghan Markle gorące sceny w serialu W garniturach Meghan Markle rozbiera się
Meghan Markle w gorących scenach w serialu The Suits
East News
1/7
Meghan Markle w gorących scenach w serialu The Suits
East News

 

Meghan Markle od kilku miesięcy jest na językach wszystkich, ale zanim została żoną księcia Harry'ego, była gwiazdą Hollywood. Zaczynała w serialu „Szpital miejski”, potem zagrała w filmach: „Zupełnie jak miłość” czy „Szefowie wrogowie”. Ma na swoim koncie też małe role w: „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” czy „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Największą popularność przyniósł jej jednak serial „Suits", w którym zaczęła grać w 2011 roku. Fani serialu wiedzą, że w amerykańskiej produkcji nie brakowało gorących scen z udziałem Meghan. To właśnie one budzą teraz wiele emocji, gdy aktorka po ślubie z Harrym przyjęła tytuł księżnej Sussex. Choć udział w erotycznych scenach to była część pracy Meghan i grała w nich, zanim poznała Harry'ego i planowała z nim przyszłość, nie brakuje osób, które krytykują rodzinę królewską za to, że przyjęła do rodziny aktorkę z takim CV. Harry zdaje się jednak tym nie przejmować, a niektórzy pamiętają przecież, że swego czasu sam wylądował nago na okładkach amerykańskich magazynów, gdy zabalował w Las Vegas. A jak wyglądały gorące sceny z udziałem Meghan? Zobaczcie kolejne slajdy!

Zobacz: Jak mówią do siebie Harry i Meghan, gdy nikt nie słyszy? Wiemy!

2/7
Meghan Markle erotyczne sceny
YouTube

 

Serial "Suits" ( polski tytuł "W garniturach") zadebiutował w 2011 roku. Meghan zagrała w 7 sezonach tego prawniczego serialu. Wcielała się w postać Rachel Zane, która pracowała w znanej kancelarii prawniczej i marzyła o tym, żeby sama zostać adwokatem. W pracy poznała młodego i inteligentnego Michaela Rossa, który zaimponował jej wiedzą, ale z czasem rozczarował, gdy wyszło na jaw, że tylko udaje prawnika. Rachel i tak straciła dla niego głowę, a przez kilka sezonów mogliśmy oglądać ich wzloty i upadki. I nie brakowało gorących scen z ich udziałem! Więcej zdjęć z Meghan znajdziecie na kolejnych slajdach!

Zobacz: Fani „Suits” szczęśliwi! Rodzina wielkiej gwiazdy serialu wkrótce się powiększy!

3/7
Meghan Markle w erotycznych scenach w serialu The Suits
East News

Tuż po zaręczynach z Harrym, Meghan zrezygnowała z roli w serialu "Suits".

„To było naprawdę ekscytujące, mówimy o mojej karierze i mojej roli w tym serialu. Przyczyny odejścia z serialu są dla mnie bardzo ważne, teraz będę miała jeszcze więcej energii. Widzę to jako zmianę, to jest nowy rozdział. Pracowałam nad tym serialem przez 7 lat, to dla mnie bardzo długo i kiedy dotrwaliśmy do 100 odcinka pomyślałam, że już wpisałam się w ten serial i jestem naprawdę dumna z pracy jaką tam wykonywałam, ale teraz jest czas żeby pracować jako zespół z Harrym” - wyznała Markle w wywiadzie dla BBC.

Gorące sceny z udziałem Meghan na kolejnych slajdach!

4/7
Meghan Markle gorące sceny w serialu W garniturach
East News

 

Działo się na planie "Suits"!

5/7
Meghan Markle rozbiera się
East News

Megan Markle w gorących scenach na planie Suits.

6/7
Meghan Markle skąpo ubrana na planie Suits
East News

Megan Markle w gorących scenach na planie Suits.

7/7
Megan Markle w gorących scenach na planie Suits
East News
Więcej na temat Meghan Markle