Mamy dobre informacje dla fanów "Rancza"! Okazuje się, że powstanie... film oparty na wielkim hicie opowiadającym o perypetiach mieszkańców gminy Wilkowyje! Co więcej, producent "Rancza" nie wyklucza również kolejnej, 11. serii serialu.

Reklama

Maciej Strzebmosz w rozmowie z portalem branżowym Press.pl skomentował plotki dotyczące powstania nowych odcinków hitu, a przy okazji zapowiedział wielką niespodziankę dla fanów "Rancza".

Co dalej z "Ranczem"?

Zaledwie kilka dni temu Cezary Żak w rozmowie z Party.pl przyznał, że raczej nie powstaną nowe odcinki "Rancza". Teraz producent wielkiego hitu potwierdził słowa aktora, dodając jednak, że nie wyklucza pracy nad serialem w przyszłości. Okazuje się bowiem, że teraz pracuje nad... filmem opartym na "Ranczu"!

W tym roku nie będzie nowych odcinków "Rancza". Serial pochłania mnóstwo czasu i energii. Postanowiliśmy zrobić przerwę po dziesiątym sezonie, nie wykluczam jednak, że za jakiś czas wrócimy do tej produkcji. W tej pracy nigdy nie mówimy nigdy. Powstaje za to film fabularny. Nie mogę na razie podać daty premiery- w rozmowie z "Presserwisem" przyznał Maciej Strzembosz.

Obejrzycie film oparty na serialu "Ranczo"? Będzie hitem tak jak serial?

Zobacz także

Zobacz także: „Częściej dzwonią do mamusi!”. O czym Katarzyna i Cezary Żakowie rozmawiają z córkami Zuzą i Olą?

Powstanie film oparty na serialu "Ranczo".

Eastnews
Reklama

Producent nie wyklucza również nowych odcinków wielkiego hitu.

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama