Reklama

Dziś w serialu w "M jak miłość" pożegnaliśmy Lucjana Mostowiaka. Lucjan odszedł we śnie, ale zostawił Basi pożegnalny list. Choć Witold Pyrkosz odszedł w kwietniu, ale pożegnanie jego postaci w serialu nastąpiło dopiero teraz. Jak serialowe dzieci, wnuki i rodzina wspominają dziadka Lucjana Mosotowika - wzoru ojca, męża, głowy rodziny...?

Lucjan był naszym ukochanym dziadkiem, każdy z nas mógł zapytać go o radę. Przyjść, przytulić się do niego porozmawiać na każdy temat, a on zawsze na każdy temat miał dla nas gotową odpowiedź - powiedział Rafał Mroczek.

Lucjan był honorowym facetem. Rozładowywaczem. Potrafił studzić emocje w komiczny sposób - powiedzieli Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak.

Zobacz: Jak żona i przyjaciele wspominają Witolda Pyrkosza? Zobacz również zdjęcia z pierwszych odcinków "M jak miłość"!

Kiedy przeżywasz taką stratę, to zdajesz sobie sprawę, że trzeba wykorzystać czas jaki jeszcze mamy - powiedziała Iga Krefft.

Będzie nam Lucjana brakować. Takiej skały, na której stał cały dom - mówili Kasia Cichopek i Marcin Mroczek.

Jak wspomina go serialowa rodzina - zobacz w kulisach serialu "M jak miłość" i otrzyj łzę ze wzruszenia.

Zobacz także: Śmierć Lucjana Mostowiaka w "M jak miłość"! Basia otrzyma pożegnalny list: "Nie płacz, moja kochana..." FOTOSTORY

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama