Kinga (Katarzyna Cichopek) namówiła Piotrka (Marcin Mroczek) na trzecie dziecko, ale na drodze do ich szczęścia stanęły "leniwe plemniki" Zduńskiego. Na szczęście zdrowy tryb życia popłaci i już niedługo małżonkowie przywitają na świecie kolejnego członka rodziny!

Reklama

W 1377 odcinku "M jak miłość" Kinga gorzej się poczuje, a Asia (Barbra Kurdej-Szatan) namówi ją, żeby zrobiła test ciążowy. Zduńska będzie sceptycznie nastawiona (ostatnio jej złe samopoczucie okazało się tylko fałszywym alarmem)... Na szczęście tym razem test pokaże dwie kreski!

Zobacz też: Co wydarzy się w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami? Artur uwięzi Izę w domu!

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą będzie dla Zduńskich pasmem sukcesów. Upragniona ciąża wprawi Kingę w błogi nastrój. Właścicielka bistro zamówi dla męża koszulkę z napisem "Po raz trzeci zostanę tatą", ale prawnik nawet tego nie zauważy. Dopiero w domu Kinga osobiście przekaże mu radosną nowinę.

W nowych odcinkach "M jak miłość" już po wakacjach Kinga urodzi mężowi trzecie dziecko. Czy to będzie upragniona córeczka? To jeszcze tajemnica produkcji.

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

Kinga i Piotrek są razem od liceum.

MTL Maxfilm

Niedługo będą mieli trzecie dziecko!

Reklama

MTL Maxfilm

Reklama
Reklama
Reklama