Serial Netflixa - W głębi lasu
Mat. prasowe

Powstaje kolejny polski serial Netflixa! Czy "W głębi lasu" będzie hitem?

Serial Netflixa - W głębi lasu
Mat. prasowe

Netflix zapowiada kolejną polską produkcję! Właśnie ruszyły prace przy serialu "W głębi lasu", adaptacji bestsellerowego thrillera Harlana Cobena. Premiera 6-odcinkowej serii planowana jest na 2020 rok.

Nowy serial Netflixa będzie rozgrywał się w Polsce w roku 1994 i 2019. Przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który nie potrafi otrząsnąć się po stracie siostry. Ta zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Do przełomu w sprawie jej zaginięcia może doprowadzić odnalezienie ciała chłopca, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Czytaj także: Zobacz zwiastun nowego, tajemniczego serialu Netfliksa - "The I-Land"!

Autorami scenariusza na podstawie książki są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial wyreżyserują zaś Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) i Bartosz Konopka (Królik po berlińsku).

Nierozwiązane sprawy z młodości możesz zakopać głęboko, a one i tak cię dopadną któregoś dnia. Fascynuje mnie konfrontacja z beztroskim czasem dorastania. Zajrzeć tam, gdzie zostawiłeś najpiękniejsze, a zarazem najokrutniejsze doświadczenia w swoim życiu - mówi Leszek Dawid. 

Jak informuje Netflix, do współpracy przy serialu zaproszono najlepszych producentów, scenarzystów i reżyserów, którzy stworzyli wierną adaptację książki, a jednocześnie nadali jej lokalnego kolorytu. 

“Jestem bardzo dumny, że współpracuję z niesamowitą obsadą i twórcami z Polski oraz pomagam ich znakomitą pracę przedstawić widzom Netflix na całym świecie”- mówi autor książki, Harlan Coben.

Nie podano na razie, kto wystąpi w serialu. Projekt jest wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobacz także: Mieszane uczucia po zwiastunie "Wiedźmina". Dwie minuty podzieliły fanów serialu

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00