M jak Miłość Barbara Kurdej - Szatan z mężem, Paweł Deląg, M jak Miłość Stefan Friedmann, M jak Miłość Katarzyna Kwiatkowska, M jak Miłość Filip Gurłacz, M jak Miłość
M jak Miłość
1/8
M jak Miłość

„M jak Miłość” wraca na antenę TVP 2 już 3 września… Co zobaczymy w serialu w nowym sezonie? Sporo nowych twarzy!

 

Nowi bohaterowie w "M jak Miłość"! 

Po dramatycznym i mrożącym krew w żyłach zakończeniu poprzedniego sezonu, emocje nie odpuszczają! Najpopularniejszy serial w Polsce, wraca na ekrany telewizorów już za dwa tygodnie! Fani nie mogą się doczekać!

Jak potoczą się dalsze losy Marcina, Izy, Artura i małej Majeczki? Kto zadebiutuje na planie serialu? Kto powróci? Odpowiedź w galerii!

2/8
Barbara Kurdej - Szatan z mężem, Paweł Deląg, M jak Miłość
MTL Maxfilm

Do obsady dołączy Rafał Szatan, mąż Barbary Kurdej – Szatan! Znany muzyk wcieli się w Eryka – pianistę, którego Asia (Kurdej-Szatan) pozna w bistro i który zaproponuje jej, by wspólnie nagrali piosenkę. Mężczyzna od razu zacznie Chodakowską adorować, ale na Wietrznej będzie miał konkurenta – Michała (Paweł Deląg). Pisarz też otoczy Asię opieką i zrobi wszystko, by się do atrakcyjnej sąsiadki zbliżyć.

 

Którego z wielbicieli wybierze w końcu Joanna… I czy naprawdę jest gotowa, by zapomnieć o Tomku?

3/8
Stefan Friedmann, M jak Miłość
MTL Maxfilm

W Grabinie pojawi się Stefan Friedmann! Popularny aktor i satyryk zagra Józefa Modrego – dżentelmena, którego Barbara (Teresa Lipowska) pozna na kursie języka angielskiego. Senior przyjedzie specjalnie na wieś, by przyjaciółkę odwiedzić, ale na miejscu trafi pechowo na Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). I to spotkanie zakończy się dla niego prawdziwą traumą!

4/8
Katarzyna Kwiatkowska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

W nowym sezonie do Polski przyleci Agata, siostra Artura Rogowskiego (w tej roli po raz pierwszy Katarzyna Kwiatkowska, która popularność zdobyła m.in. wykonując świetne parodie w programie „Szymon Majewski Show”). Lekarka postanowi zostać na stałe w Grabinie – i zdobędzie pracę w lokalnej przychodni. Mostowiacy z radością przyjmą ją do rodziny!

5/8
Filip Gurłacz, M jak Miłość
MTL Maxfilm

W premierowych odcinkach w Lipnicy zamieszka nowy przystojniak: aspirant Robert Wroński (Filip Gurłacz). Odważny i pełen uroku – młody policjant okaże się seryjnym łamaczem damskich serc. Aż do chwili, gdy trafi na dziewczynę, która powie mu: „Nie!”... Kto oprze się jego urokowi? I czy Robert znajdzie sposób, by wybrankę jednak do siebie przekonać? 

6/8
Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

Na jesieni fani serialu mogą też liczyć na kilka od dawna oczekiwanych powrotów. Przede wszystkim: do rodziny znów dołączy Marta Wojciechowska (Dominika Ostałowska) - po kolejnej miłosnej porażce – przyjedzie na stałe do kraju, ale będzie ukrywać przed bliskimi pewną „mroczną” tajemnicę… 

7/8
Rafał Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm

Problemy nie ominą w nowym sezonie Pawła (Rafał Mroczek) – głównie przez jego małżeństwo z Katią (Joanna Jarmołowicz). Zduński nadal będzie ukrywał przed bliskimi, że ma nową żonę… Tymczasem do Polski przyjedzie nagle ojciec Katii (w tej roli David Gamtsemlidze) oraz jej niedoszły narzeczony Igor (Oleg Bakhrutdinov). Obaj będą na dziewczynę wściekli – po tym, jak zbuntowała się i uciekła z Gruzji. I obaj postanowią sprawdzić, czy Paweł naprawdę nadaje się na męża… Jak chłopak przetrwa taki „egzamin”?

8/8
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

Za to w finale: dramat i kryminał – czyli ciąg dalszy przygód Marcina (Mikołaj Roznerski). W premierowych odcinkach Chodakowski odnajdzie leśniczówkę, w której Artur (Tomasz Ciachorowski) uwięził Izę (Adriana Kalska) oraz Maję (Ania Wierzchoń)… Skalska wyzna przyjacielowi, że przez ostatnie tygodnie przeżyła u boku męża prawdziwy horror. Przemoc, groźby, leki na uspokojenie – Artur zrobi wszystko, by zapanować nad „ukochaną”. Iza w końcu jednak się zbuntuje i – wspierana przez Marcina – postanowi uciec. Niestety, gdy dziewczyna odzyska wolność, dojdzie do wypadku: auto, którym Skalska będzie jechać razem z córką, wpadnie do rzeki… Ratownicy wyłowią z wody niemowlę, ale matkę porwie wzburzony nurt. Marcin będzie gotów na wszystko, by Maja nie trafiła znowu w ręce Artura… Jak daleko posunie się, by chronić swoje dziecko? 

Więcej na temat M jak miłość