Natalia z "Na Wspólnej" umrze Natalia z "Na Wspólnej" umrze Natalia z "Na Wspólnej" umrze Natalia z "Na Wspólnej" umrze
Natalia z "Na Wspólnej" umrze
x-news
Żałoba...
1/5
Natalia z "Na Wspólnej" umrze
x-news

Kolejne odejście w serialu "Na Wspólnej". Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że z serialem pożegna się Kinga Brzozowska, w której postać wciela się Ilona Wrońska. Teraz przyszedł czas na Laurę Breszkę, która w serialu gra kochankę Marka - Natalię. W 2715. odcinku "Na Wspólnej" Marek Zimiński (Grzegorz Gzyl) dowie się od policji, że jego kochanka Natalia (Laura Breszka) zginęła. Marek na samym początku będzie w takim szoku, że na początku w ogóle nie będzie chciał uwierzyć funkcjonariuszom.

 

Jak w serialu zginie Natalia? Czy Marek wróci po tym wypadku do Danki? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii!

 

Zobacz także: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

2/5
Natalia z "Na Wspólnej" umrze
x-news

Co się stanie w 2715. odcinku? Marek Zimiński odbierze rzeczy od Danuty (Lucyna Malec) i wróci do Natalii. Będą planować remont i będą rozmawiać o przyszłości ich synka Szymona. Natalia pójdzie do kosmetyczki, żeby wieczorem spodobać się Markowi. W drodze do domu dojdzie do katastrofy...

3/5
Natalia z "Na Wspólnej" umrze
x-news

Policja przyjdzie do Marka, aby poinformować go... o śmierci Natalii! Natalia zginęła pod kołami samochodu. Marek następnego dnia pojedzie do kostnicy, żeby potwierdzić tożsamość Natalii. Ale to nie koniec! Kiedy o tragedii dowie się Danuta, żona Marka, postanowi mu pomóc w tej tragedii. 

 

Czy Danuta i Marek wrócą do siebie?

4/5
Instagram

Przypomnijmy, że z serialem żegna się nie tylko Laura Breszka, ale również Ilona Wrońska. Przypomnijmy, że aktorka wciela się tam w postać Kingi Brzozowskiej, żony Michała (Robert Kudelski). Para doczekała się synka, Ignasia.

 

Nie zawsze układało się między nimi kolorowo. Zarówno Kinga, jak i Michał, mieli problemy z dochowaniem wierności. Jednak ostatnio znowu zaświeciło dla nich słońce. >>> TUTAJ <<< dowiesz się dlaczego Wrońska odchodzi z serialu.

 

POLECAMY: Zagrała Emilkę w "Na Wspólnej"! Jak wygląda teraz? MOCNO się zdziwisz!

 

Zobacz także: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

5/5
Natalia z "Na Wspólnej" umrze
x-news

Laura Breszka grała w serialu "Na Wspólnej" Natalię - kochankę Marka. Parze urodził się synek - Szymon. Teraz wychowaniem dziecka zajmie się sam Marek. Postać Natalii umrze w serialu.

Więcej na temat Na Wspólnej