Na sygnale odc. 114 Na sygnale odc. 114 Na sygnale odc. 114 Na sygnale odc. 115 Na sygnale odc. 115
Na sygnale odc. 114
1/7
Na sygnale odc. 114

Zapraszamy na premierowe odcinki „Na sygnale” - i kolejne spotkanie z doktor Reiter (Lea Oleksiak)! Co wydarzy się w życiu lekarki w najbliższych tygodniach? Zaczynamy od odcinka 114, którego emisja już dziś o 21.45.

Po tym, jak Wiktor (Wojciech Kuliński) został aresztowany – i oskarżony o molestowanie – przyjaciółka cały czas będzie go wspierać. Potocki (Marcin Grzymowicz) wykorzysta okazję i niemal przy każdym spotkaniu będzie próbował byłą żonę zranić.

Zostałaś z niczym… Męża się pozbyłaś, kochanka zaraz przymkną na dwa lata, jak nie lepiej. Widmo samotnych nocy coraz głębiej zagląda w oczy…

Lekarka zachowa jednak zimną krew i nie pozwoli, by jego docinki wpłynęły na jej pracę.

2/7
Na sygnale odc. 114

W odcinku numer 114 ekipa doktor Reiter zrobi wszystko, by pomóc dziewczynie, która została potrącona przez samochód. Ranna od razu trafi do szpitala, a kolejne badania wykażą, że zaledwie kilka godzin wcześniej urodziła dziecko. Anna, Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) uznają, że młoda matka mogła celowo porzucić niemowlę w pobliskim parku – i od razu wrócą na miejsce.

- Jest ciepło, są szanse, że jeszcze żyje…
- O ile mamusia mu czegoś nie zrobiła!
- Piotrek, nawet tak nie myśl!
- Pytanie, gdzie je zostawiła?
- Może w jakichś krzakach?

3/7
Na sygnale odc. 114

Niestety, ratownicy zdołają odnaleźć noworodka dopiero kilkadziesiąt minut później… Czy pomoc nadejdzie na czas?

4/7
Na sygnale odc. 115

W odcinku numer 115 (emisja 16.11) doktor Reiter zajmie się z kolei pacjentką, którą przekaże jej Wiktor – dziesięcioletnią Olą, którą pobił „wujek”.

- Matka i jej konkubent twierdzą, że spadła ze schodów. Nie spadła. Facet ma porządnie opuchniętą dłoń, musiał ją wielokrotnie uderzyć... Mała może mieć obrażenia wewnętrzne.
- Jezu…

5/7
Na sygnale odc. 115

Anna szczerze porozmawia z matką dziewczynki i spróbuje przekonać kobietę, by złożyła na partnera skargę. Tymczasem agresywny „wujek” również zjawi się w szpitalu i od razu doktor Reiter zaatakuje.

- Będziesz mnie straszyć policją?!

6/7
Na sygnale odc. 115

A lekarka w końcu wybuchnie:

- Odpowiesz za to, co temu dziecku zrobiłeś! Proszę opuścić szpital!

7/7
Na sygnale odc. 116

W odcinku numer 116 (emisja 23.11) zespół doktor Reiter zostanie za to wezwany do firmy, w której jeden z członków zarządu zasłabł i dostał drgawek. Mężczyzna odzyska przytomność, ale nagle zacznie zachowywać się jak pod wpływem narkotyków… i w końcu spróbuje wyskoczyć z balkonu! Czy ratownicy zdołają mu pomóc?

Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Więcej na temat polskie seriale Na sygnale