Marcin Kryński umrze w serialu Druga szansa Małgorzata Kożuchowska i Mateusz Banasiuk na planie Drugiej szansy Bartek Świderski odchodzi z serialu Druga szansa Małgorzata Kożuchowska na planie Drugiej szansy - Marcin Kryński umrze Druga szansa nowy sezon zdjęcia z planu
Marcin Kryński umrze w serialu Druga szansa
TVN
Bartłomiej Świderski odchodzi z serialu?
1/7
Marcin Kryński umrze w serialu Druga szansa
TVN

Za nami konferencja ramówkowa stacji TVN, na której pojawiła się gwiazda serialu "Druga szansa" Małgorzata Kożuchowska. Aktorka promowała serial TVN u boku Bartłomieja Topy i... Michała Żurawskiego. Zwycięzca programu "Azja Express" dołączył do obsady nowego sezonu serialu. Zagra zbuntowanego społecznika Piotra Marczaka, który pozna Monikę Borecką przy okazji ratowania Bazy - miejsca na warszawskiej Pradze, które pomaga dzieciom z trudnych rodzin. Jej relacje z intrygującym mężczyzną będą coraz bliższe... Skoro Monika szuka nowej miłości to znaczy, że w nowym sezonie zabraknie Marcina Kryńskiego? Czy bohater, którego grał Bartłomiej Świderski jednak umrze?

ZOBACZ: Nie uwierzycie! Zamiast designerskich szpilek Kożuchowska założyła te sandałki od polskiej marki

2/7
Małgorzata Kożuchowska i Mateusz Banasiuk na planie Drugiej szansy
TVN

Z serialem na pewno pożegna się Mateusz Banasiuk, który w 3. sezonie grał asystenta Moniki. Mężczyzna prześladował ją, a w finałowym odcinku zaatakował ukochanego Moniki, Marcina Kryńskiego. Czy Marcin umrze? Odpowiedź na kolejnym slajdzie! 

3/7
Bartek Świderski odchodzi z serialu Druga szansa
TVN

Niestety, Bartłomiej Świderski pożegna się z serialem TVN. Jego bohater umrze. Na instagramowym profilu serialu czytamy:

Monika Borecka powraca do TVN już jesienią! Czwarty sezon jednego z największych serialowych hitów TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej obiecuje wielkie emocje, wzruszenia oraz niespodzianki. Pierwsza z nich to uwielbiani przez widzów aktorzy – Magdalena Różczka i Michał Żurawski. Kolejną nowością będzie duży skok w czasie – tym razem historia Moniki Boreckiej rozpocznie się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu. Jak poradzić sobie po stracie największej miłości? Jak odnaleźć na nowo nadzieję i radość życia? Czy los da Monice kolejną szansę na szczęście? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych premierowych odcinkach już od września! 

Na kolejnym slajdzie znajdziecie zdjęcie z cmentarza oraz nowe zdjęcia z planu 4. sezonu "Drugiej szansy".

4/7
Małgorzata Kożuchowska na planie Drugiej szansy - Marcin Kryński umrze
TVN
5/7
Druga szansa nowy sezon zdjęcia z planu
Facebook
6/7
Druga szansa nowy sezon zdjęcia z planu
Instagram
7/7
Druga szansa nowy sezon zdjęcia z planu
Instagram