Zdrady w M jak miłość
1/11
Zdrady w M jak miłość

Kochanki w "M jak miłość" było ich mnóstwo. W tym serialu nie ma chyba osoby, która przez chwile by nie zdradzała... No może Barbara Mostowiak :) My zrobiliśmy zestaw ostatnio kilku spektakularnych zdrad w tym Mareczka czy czarnej owcy rodziny Małgosi.

 

Kochanki i zdrady w M jak miłość

 

Jak to było z Mareczkiem i Grażyną?

Grażyna była szefową Marka Mostowiaka w przetwórni. Do tego jego dawną miłością ze szkolnych lat. Długo kusiła podwładnego, aż się udało. Potajemne schadzki, kłamstwa zaczęły męczyć Marka, ale kochanka go osaczała i straszyła, wyjawieniem ich tajemnicy, a nawet samobójstwem...

Zobacz: Popraw relacje w swoim związku

Marek nie wytrzymał i sam powiedział żonie o zdradzie. W sumie w najmniej odpowiednim momencie. Jak? przeczytaj na kolejnej stronie.

Zobacz także: W "M jak miłość" Madzia rządzi! A ile wiecie o bohaterce granej przez Annę Muchę? QUIZ

2/11
Zdrady w M jak miłość, Marek Mostowiak

Wiesz, jakie to miłe uczucie, że zawsze, w każdej sprawie, mogę na tobie polegać. Że nigdy, przenigdy nie zawiodłeś mojego zaufania. Nawet nie wiesz, ile to dla mnie znaczy - wyzna Markowi – Hanka.

Wtedy Marek zdobędzie się na odwagę. Powie żonie, że ją zdradzał z Grażyną Łagodą. Załamana Hanka wyrzuci go z rodzinnego domu, a potem rozprawi się z Grażyną na stacji benzynowej :). To były czasy w "M jak miłość”.

Grażyna odeszła w zapomnienie jak potraciła czlowieka i trafiła do więzienia.

3/11
Zdrady w M jak miłość, Artur Rogowski

Teresa (Dominika Łakomska) robiła wszystko żeby zdobyć Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Artur rozwodził się z Marysią i młoda kochanka idelanie wpasowała się w trudny czas mażeństwa. Artur na tyle zakochał się w Teresce, że obiecał przyśpiszyć rozwód z Marysią jak tylko kupi żonie mieszkanie. Chciał w ten sposób ułatwić jej życie po rozwodzie. 

Jednak Teresa to kochana z piekła rodem. Chora z zazdrości, cały czas próbowała zniszczyć dobrą opinię Artura o Marysi.

Wysyła anonimowe donosy na Artura do szpitala i Okręgowej Izby Lekarskiej i zrzuca na Marysię. Na koniec próbowała rozjechać Marysię samochodem. 

4/11
Zdrady w M jak miłość, Artur Rogowski

Niezrównoważona psychicznie Teresa (Dominika Łakomska) chciała zabić Marysię! Po tym jak Artur odrzuci jej miłość próbowała potrącić ją autem.  Rogowski uratował byłą żonę, ale sam wpadł pod samochód i nie mógł chodzić... To była jego pokuta za grzechy.

5/11
Zdrady w M jak miłość, Olek Chodakowski

Romans Olka (Maurycy Popiel) z Anetą (Ilona Lewandowska) jest dość tajemniczy. Do tej pory zakochany w Madzi mężczyzna zgodził się na adopcję Macka i... wyjechał na misję zarabiać peniadze. Okazuje sie, że w pracy nawiazał romans z Anetą. Dziewczyna zdecydowała się ujawnić ten fakt Madzi, by mieć Olka dla siebie.

6/11
Zdrady w M jak miłość, Olek Chodakowski

Olek podobno jednak cały czas kocha Madzie... I nie chce być z kochaną na stałe.

7/11
Zdrady w M jak miłość, Olek Chodakowski

Justyna (Olga Kalicka) z "M jak miłość" pragnie Franka (Piotr Nerlewski) i nic jej nie powstrzyma! "Po trupach do celu" - oto jej motto. Knuje, krąży jak sęp by być bliżej leśnika. Sieje metlik w jego głowie by Franek zastnawiał się czy kocha Natalkę, a może jednak byłą dziewczynę czyli ją. Zbliża się do jego matki, zaprzyjaźnia się z Natalką... 

Do tej pory chłopak opiera się zalotom Justyny. Ale...

8/11
Zdrady w M jak miłość, Franek

Dziewczyna dochodzi do wniosku, że jednak chyba nie zagrozi prawdziwej miłości Natalki i Franka. Wyzna Zarzyckiemu, że dostała propozycję pracy w Warszawie i zamierza wyprowadzić się z Grabiny.

Nigdy nie przestałam cię kochać. Teraz mogę wreszcie powiedzieć to wprost. I proszę tylko o jedno: pozwól mi się z tobą pożegnać. Tak, jak zawsze chciałam -powie Justyna i namiętnie pocałuje Zarzyckiego, a on tym razem nie będzie stawiać oporu!

Czy to oznacza, że Franek zaczął mieć wątpliwości i jednak czuje coś do byłej dziewczyny? 

9/11
Szafirska, Wieczorek w M jak Miłość

Kiedy Andrzej Budzyński miał kryzys w małżeństwie z Martą wdał się w romans z Pauliną młodziutką malarką, nauczycielką rysunku Ani. Dziewczyna nie chciała rozbijać małżeństwa adwokata i Marty, dlatego postanowiła zakończyć ich romans i wyjechać z kraju. Paulinę grała Maria Szafirska, żona Krystiana Wieczorka wcielający się w postać Budzyńskiego. 

10/11
Kobiety Marcina Chodakowskiego w M jak miłość, Mikołaj Roznerski

Marcin Chodakowski zdradził serialowa Kasię, z panią prokurator. Agnieszka przyjaciółka Tomka skusiła się na romans z młodszym mężczyzną i dobrze się bawiła. A Kasia cierpiała w tym czasie... 

11/11
Zdrady w M jak miłość

Małgosia Mostowiak kilka razy zdradzała, ale największy numer wywinęła Tomkowi Chodakowskiemu. Pojechała do USA pracować u byłego męża i z nim zdradziła Tomka. Zaszła z nim nawet w ciażę. Mimo, że Łagoda umarł w wypadku, Małgosia nie wróciła do Polski i rozwiodła się w Chodakowskim. 

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale