M jak miłość Paweł wypadek Rafał Mroczek, M jak Miłość
Instagram
1/4
Instagram

 

Fani serialu "M jak miłość" nie mogą się już doczekać pierwszego, powakacyjnego odcinka! Przypomnijmy, że TVP 2 wyemituje go już 3 września o godzinie 20:40. Przed wakacjami byliśmy świadkami kilku mrożących krew w żyłach scen. Widzów przede wszystkim interesował wątek Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaja Roznerskiego) oraz Artura (Tomasz Ciachorowski). Jednak nie tylko losy tego miłosnego trójkąta wzbudzają ogromne emocje. Widzowie nadal zastanawiają się, z kim ostatecznie zwiąże się Paweł Zduński (Rafał Mroczek). Chłopak nie ma szczęścia w miłości. Sam również potrafi mocno zranić. Przed wakacjami Zduński po raz kolejny odrzucił Julkę (Joanna Kuberska), która nie widzi poza nim świata. Wygląda jednak na to, że w najnowszych odcinkach para znowu się do siebie zbliży... Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: TYLKO U NAS: Wiemy, kiedy i jak Marek Mostowiak zniknie z "M jak miłość"! Przebije Hankę i kartony?

2/4
Instagram

 

Choć przed wakacjami nic nie wskazywało na to, że Paweł i Julia znowu się zejdą, najnowsze doniesienia przekonują o czymś zupełnie przeciwnym. Podobno między nimi po raz kolejny dojdzie do zbliżenia! Julka wróci do Polski i pierwsze kroki skieruje do bistro, które prowadzi Kinga (Katarzyna Cichopek). Po tej wizycie postanowi odwiedzić swojego byłego kochanka. Julka nakryje go podczas pikniku z Katią (Joanna Jarmołowicz), z którą wziął fikcyjny ślub. Ten widok nie spodoba się kobiecie, która przedstawi się jako "prawie-dziewczyna Pawła".  O dziwo Zduński postanowi umówić się z Julką na kolację, która przedłuży się do... rana! 

 

Zobacz także: "M jak miłośc": Były chłopak Katii zabije Pawła?! Wiemy, co wydarzy się w najnowszych odcinkach!

 

Fanów Rafała Mroczka zainteresowały też zdjęcia, którymi aktor podzielił się na swoim Instagramie. Zostały one zrobione podczas kręcenia nowych scen do "M jak miłość". Wskazują one na to, że Paweł i Julia zejdą się na dobre! Co więcej, Mroczek opublikował także fotografię, którą opatrzył hasztagiem "rodzinka". Czyżby Julia zaprosiła Pawła do swoich rodziców?! 

 

3/4
M jak miłość Paweł wypadek
Mat. prasowe

 

Przypomnijmy, że Paweł i Julia poznali się w pracy. Dziewczyna bardzo szybko stała się prawą ręką swojego szefa. Gdy ten przeżywał koszmar rozwodu z Alą (Olga Frycz) i topił swoje smutki w alkoholu, ona walczyła o to, aby firma Zduńskiego nie splajtowała. W końcu Julia i Paweł wylądowali razem w łóżku. Jednak Zduński bardzo szybko pożałował tego zbliżenia. Chłopak bał się, że nie jest w stanie odwzajemnić jej uczucia. Wszystko wskazuje jednak na to, że historia miłości Pawła i Julii może mieć happy end...

4/4
Rafał Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm

 

W życiu uczuciowym Pawła od zawsze wiele się działo. W najnowszym sezonie nie ulegnie to zmianie. Wciąż będzie otoczony wianuszkiem pięknych kobiet, które zrobią wszystko, aby się do niego zbliżyć. Z kim ostatecznie zwiąże się Paweł Zduński? Dowiemy się tego już niedługo! 

Więcej na temat M jak miłość Rafał Mroczek