East News/mat. prasowe
1/4
East News/mat. prasowe

 

Czyżby kolejna aktorka miała się pożegnać z seriale "M jak miłość"? Tak przynajmniej podaje serwis Super Seriale. Według nich już niedługo pożegnamy postać, która nieźle namieszała w Grabinie. Pojawienie się tej dziewczyny zwiastowało kłopoty. I tak też się stało... O kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czy Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"?

2/4
Mat. prasowe

 

Olga Kalicka odchodzi z "M jak miłość"?

 

Justyna (Olga Kalicka) pojawiła się w "M jak miłość" znienacka. Była ukochana Franka (Piotr Nerlewski) postanowiła odbić go Natalce (Marcjanna Lelek). Na szczęście jej intryga nie powiodła się. Nie oznacza to, że problemy z Justyną się skończyły. Mateusz (Krystian Domagała) zakochał się w swojej nauczycielce bez pamięci. Do tego stopnia, że był w stanie wziąć na siebie winę za zabójstwo jej byłego chłopaka! Nastolatek nadal będzie prześladował Justynę: nachodził ją w domu, podglądał. Nauczycielka odwiedzi Marka (Kacper Kuszewski) i poprosi go, aby zapanował nad swoim synem. Niestety, Mateusz nie posłucha ojca.

 

Zobacz także: W "M jak miłość" Marcin znów w więzieniu! Wiemy, kto zajmie się Mają!

 

Justynę dotknie też osobista tragedia. Jej mama, która od dłuższego czasu poważnie chorowała, umrze. Nauczycielka, udręczona całą sytuacją, postanowi wyjechać z Grabiny na zawsze. Dziewczyna będzie miała dość tego, że wszyscy mają ją za morderczynię, a namolny nastolatek nie daje jej żyć. 

 

Czyżby Olga Kalicka postanowiła odejść z serialu ze względu na swoją sytuację życiową?

3/4
Olga Kalicka - kim jest nowy chłopak?

 

Przypomnijmy, że niedawno Olga Kalicka ogłosiła, że jest w ciąży! Za kilka miesięcy aktorka po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem dziecka jest jej ukochany, Cezary. Para zna się od 12 lat, ponieważ razem... chodzili do klasy! Olga Kalicka zdradziła nawet, że ściągała od swojego przystojnego kolegi. Cezary skończył studia biznesowe w Stanach Zjednoczonych. Teraz jednak wiąże swoją przyszłość z Polską.

 

- Mogę tylko powiedzieć, że ten związek jest dla mnie dowodem, że długoletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość – zapewniała niedawno Olga Kalicka. 

4/4
Olga Kalicka w "World of Dance"

 

Szczęśliwej mamie składamy szczere gratulacje :)

Więcej na temat M jak miłość