M jak miłość: Marta zniszczy związek Magdy i Andrzeja?
Fot. MTL Maxfilm

W "M jak miłość" syn Marty znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Budzyński pomoże Łukaszowi?

M jak miłość: Marta zniszczy związek Magdy i Andrzeja?
Fot. MTL Maxfilm

 

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą mieć kłopoty przez syna Marty (Dominika Ostałowska)? W "M jak miłość" znów będzie się działo! Jak informuje magazyn "Tele Tydzień" już w 1417. odcinku serialu pojawi się Łukasz, syn Marty.

Jak już wiemy, w tej roli zobaczymy Jakuba Józefowicza. Niestety, teraz okazuje się, że Łukasz pojawi się w Polsce ponieważ ucieka przed bardzo groźnymi przestępcami! 

 

Łukasz zamieszka z Magdą i Andrzejem

Już wkrótce Marta powie byłemu mężowi o problemach Łukasza i poprosi, żeby nie wspominał o tym Magdzie. Syn Marty nie będzie dawał znaku życia, ale po jakimś czasie pojawi się w domu Budzyńskiego! Łukasz zamieszka u Andrzeja i Magdy, ale nie zdradzi im, że ma poważne problemy... Co więcej, według doniesień "Tele Tygodnia" syn Marty ukryje w ich łazience narkotyki i pieniądze! 

Łukasz nikomu nie wspomni, że jest ścigany przez mafię i dlatego uciekł z Niemiec, ale sprawa wyjdzie na jaw, kiedy podczas jego wizyty w Grabinie do syna Marty zadzwoni  jakiś mężczyzna. Okaże się wówczas, że chłopak jest ścigany za długi! 

Czy mafia dopadnie Łukasza? Jedno jest pewne, wszystko wskazuje na to, że przez syna Marty kłopoty mogą mieć również Magda i Andrzej... 

Zobacz także: Paweł i Julka w szpitalu! Co się stanie w "M jak miłość"?

 

Syn Marty wróci do Polski i zamieszka u Budzyńskiego.

Dominika Ostałowska zniknie z "M jak miłość"?
MTL Maxfilm

Łukasz zamieszka u Magdy i Andrzeja.

M jak miłość - Andrzej i Magda w Krakowie
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40