M jak miłość: Iza i Marcin
MTL Maxfilm
Seriale

Sekstaśmy Izy w "M jak miłość"! Bosacki wyśle Marcinowi gorące wideo! W ten sposób zemści się na Chodakowskim

Sekstaśmy Izy w "M jak miłość"! Bosacki wyśle Marcinowi gorące wideo! W ten sposób zemści się na Chodakowskim

Wątek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) już wkrótce przyniesie naprawdę sporą dawkę emocji w "M jak miłość"! Okazuje się, że niedługo wydarzy się coś, co może wpłynąć na małżeństwo Chodakowskich. Przyczyni się do tego kolega z pracy Izy, który zrobi wszystko, żeby zemścić się na Marcinie! Co planuje Bosacki (Dariusz Kordek)? 

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Bosacki nagra Izę i Michała w łóżku

W ostatnim odcinku "M jak miłość" Marcin po raz pierwszy powiedział Izie, że pracuje dla Bosackiej (Małgorzata Sadowska) i że zdobył dowody na zdradę jej męża. Chodakowska była w szoku, ale postanowiła szczerze porozmawiać z kolegą z pracy.

Moja żona się ze mną rozwodzi. Nie wierzę, że twój mąż powiedział ci, jak się do tego przyczynił- mówił Bosacki.

Strasznie mi przykro, ale... mąż ma taką pracę i...- komentowała Iza. 

Bosacki zapewniał wówczas, że nie ma do nikogo żalu i że sam popełnił błąd. Niestety, teraz okazuje się, że  mężczyzna planuje okropną zemstę na Chodakowskich! Jak informuje portal superseriale.se.pl już wkrótce Bosacki zrobi coś, co może doprowadzić do rozstania Izy i Marcina. Okazuje się, że podczas służbowego wyjazdu Bosacki dosypie Izie i Michałowi (Paweł Deląg) narkotyki do ich kieliszków z alkoholem. Kiedy Chodakowska źle się poczuje, pisarz postanowi odprowadzić ją do pokoju. Niestety, Iza i Michał w hotelowym pokoju stracą przytomność i dopiero po kilku godzinach obudzą się razem w łóżku. Iza i Michał nie będą nawet podejrzewać, że w Bosacki ustawił w pokoju kamerę, która uwieczniła, jak leżą nago. Następnego Chodakowska i Ostrowski dojdą do wniosku, że ktoś musiał im coś dosypać, a Bosacki oszuka ich, że również źle się czuł i nie pamieta wszystkiego z imprezy. 

Niestety, Bosacki będzie w posiadaniu taśmy, którą może wykorzystać, żeby zemścić się na Marcinie, który znalazł dowody na jego zdradę. Czy kolega z pracy wyśle nagranie Chodakowskiemu i zniszczy jego związek z Izą? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość".

Zobacz także: Janek z "M jak miłość" po postrzale już nigdy nie będzie chodził? Policjant usłyszy dramatyczną diagnozę

Bosacki będzie wściekły na Chodakowskich za to, że Marcin znalazł dowody na to, że zdradził swoją żonę.

M jak miłość: Bosacki, szef Izy
MTL Maxfilm

Czy kolega z pracy doprowadzi do rozstania Izy i Marcina? Bosacki wyśle Chodakowskiemu seks taśmę z udziałem jego żony?

M jak miłość: Iza w różowej marynarce
MTL Maxfilm

 

M jak miłość Iza
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość". W serialu dojdzie do gwałtu?! Iza wyląduje z Michałem w pokoju hotelowym
"M jak miłość". W serialu dojdzie do gwałtu?! Iza wyląduje z Michałem w pokoju hotelowym

Iza i Marcin w " M jak miłość " dopiero niedawno odzyskali spokój po tym, jak Olek został uniewinniony, a Artur zniknął z ich życia na zawsze. Jednak sielanka u Chodakowskich nie może trwać długo i już zapowiada się kolejny dramat. Wszystko za sprawą nowej pracy Izy w wydawnictwie, tam znajdzie się na celowniku jednego z mężczyzn , który w ten sposób będzie chciał zemścić się na Marcinie. Teraz okazuje się, że w tym wszystkim swój udział będzie miał Michał Ostrowski, dawny kochanek Joanny. Co pisarz będzie robił z Izą w pokoju hotelowym? Iza z Michałem w pokoju hotelowym!? Dojdzie do kolejnego dramatu? W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie serialu mają zapowiedź kolejnego dramatu w życiu Izy. Widać tam sceny z Chodakowską i Ostrowskim. Nieprzytomna kobieta leży na hotelowym łóżku, a obok niej widać pisarza, który trzyma ją w ramionach. Czy to oznacza, że Iza i Michał będą mieli romans? Scena jest o tyle  niepokojąca, że kobieta jest wyraźnie pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Czy Ostrowski wykorzysta sytuacją i Iza znów zostanie zgwałcona? To wszystko wygląda bardzo dramatycznie, jak wiadomo Michał wcześniej mocno starał się o uczucia Joanny i czasem przekraczała granicę. Do czego dojdzie teraz? Dowiemy się już niebawem, ale jedno jest pewne - emocji nie zabraknie! Zobacz także:  M jak miłość: Kamila przyjedzie do bistro na spotkanie z Kingą! Zduńską czekają trudne chwile Michał Ostrowski tym razem namiesza w życiu Izy?  

M jak miłość: Artur zabije Izę?
Instagram
Newsy
Jest następca Artura w "M jak miłość"! Iza i Marcin znów będą walczyli z psychopatą?
Jest następca Artura w "M jak miłość"! Iza i Marcin znów będą walczyli z psychopatą?

W nowym sezonie „ M jak miłość ” Iza i Marcin dramatyczne wydarzenia zostawili za sobą i wydawałoby się, że teraz w ich życiu zagości spokój. Nic z tego! Dopiero zapomnieli o Arturze Skalskim, który chciał zniszczyć ich życie, a teraz pojawi się jego następca. Okaże się nim kolega z pracy Izy. Czym Chodakowska zasłuży sobie na jego uwagę? Iza i Marcin znów będą walczyli z psychopatą? Iza niedługo zmieni pracę i będzie pewna, że to nowy początek w jej życiu, który miał być szczęśliwy. Niestety jeden z jej kolegów okaże się powiązany z jedną ze spraw, które prowadził Chodakowski w swojej agencji detektywistycznej. Mężczyzna będzie chciał wykorzystać znajomość z Izą, by zemścić się na Marcinie! W życiu Izy i Marcina, jak zwykle prawdziwy rollercoaster. I to nie tylko za sprawą dorastających dzieci, ale również nowego kolegi z pracy Izy – powiedziała Adriana Kalska w „Kulisach M jak miłość”. Iza i Marcin jeszcze niczego nie podejrzewają, ale nowy znajomy Chodakowskiej już przygotowuje zemstę na ich rodzinie. Wydaje się, że kolega Izy już ma wszystko zaplanowane i zamierza skrupulatnie realizować swój plan, niszcząc życie Marcina, a przy tym jego rodziny: Zniszczyłeś moje życie, teraz ja zniszczę twoje...  Czy nowy kolega Izy zniszczy jej życie? Uda mu się dokończyć to, co planował Artur? Zobacz także:   "M jak miłość": Córka Marysi Rogowskiej będzie zbuntowaną nastolatką! Zdecydowanie da mamie popalić  Iza i Marcin o rodzinnej sielance mogą jedynie pomarzyć! Niedługo w ich życiu pojawi się kolejny mężczyzna, który będzie chciał zagrozić ich rodzinie. Iza znów będzie na celowniku!    

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram/ M jak miłość
Newsy
W "M jak miłość" rodzina Izy i Marcina powiększy się? Zaskakująca deklaracja Chodakowskiego
W "M jak miłość" rodzina Izy i Marcina powiększy się? Zaskakująca deklaracja Chodakowskiego

Iza i Marcin w „ M jak miłość ” starają się w końcu cieszyć rodzinnym spokojem. Dramaty, które ich spotkały sprawiły, że jeszcze bardziej doceniają stabilizację. W końcu Marcin Chodakowski zacznie rozważać powiększenie rodziny. Jak informuje serwis superseriale.pl szybko wycofa się ze swojej decyzji po tym, jak będą zachowywały się jego dzieci. Co na to Iza? Jak przyjmie propozycję Marcina?  Rodzina Izy i Marcina w "M jak miłość" powiększy się? Iza od jakiegoś czasu będzie miała problemy w wydawnictwie, ale z pomocą przyjdzie jej Marcin. Okazuje się, że to nie koniec jej problemów tego dnia. Kiedy wróci do domu będzie miała poważne zadanie związane z Mają i Szymkiem. Dzieci w ostatnim czasie zaskakują rodziców pomysłami, a ich zachowanie odbiega od grzecznego i spokojnego. Po ciężkim dniu Iza będzie chciała szybko położyć dzieci spać i odpocząć, ale nie będzie to możliwe! W końcu Chodakowskiej się to uda i otrzyma od męża mnóstwo komplementów: Bardzo dobrze sobie z nimi poradziłaś. Spacyfikowałaś ich profesjonalnie, chociaż trochę niepedagogicznie... Jesteś niezastąpiona, w domu, w pracy, jesteś moją wspaniałą kobietą. Kocham cię bardzo... Po tym, jak dzieci zasnęły Iza i Marcin chcieli spędzić trochę czasu tylko we dwójkę, ale wtedy usłyszeli wołające ich z pokoju dzieci. Wtedy Chodakowska przypomni mężowi, że dopiero niedawno myślał o trzecim dziecku, ale ten szybko wycofa się z tego pomysłu: Zmęczony, naprawdę? Kochanie, a jeszcze niedawno coś wspominałeś o trzecim dziecku...  Sądzicie, że para jednak zdecyduje się na trzecie dziecko? Zobacz także:  " M jak miłość": Franek porwie Hanię!? Natalce uda się odzyskać córkę? Dzieci Izy i Marcina swoim zachowaniem szybko sprawią, że para odłoży decyzję...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner