M jak miłość: Iza i Marcin
MTL Maxfilm

Sekstaśmy Izy w "M jak miłość"! Bosacki wyśle Marcinowi gorące wideo! W ten sposób zemści się na Chodakowskim

M jak miłość: Iza i Marcin
MTL Maxfilm

Wątek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) już wkrótce przyniesie naprawdę sporą dawkę emocji w "M jak miłość"! Okazuje się, że niedługo wydarzy się coś, co może wpłynąć na małżeństwo Chodakowskich. Przyczyni się do tego kolega z pracy Izy, który zrobi wszystko, żeby zemścić się na Marcinie! Co planuje Bosacki (Dariusz Kordek)? 

Bosacki nagra Izę i Michała w łóżku

W ostatnim odcinku "M jak miłość" Marcin po raz pierwszy powiedział Izie, że pracuje dla Bosackiej (Małgorzata Sadowska) i że zdobył dowody na zdradę jej męża. Chodakowska była w szoku, ale postanowiła szczerze porozmawiać z kolegą z pracy.

Moja żona się ze mną rozwodzi. Nie wierzę, że twój mąż powiedział ci, jak się do tego przyczynił- mówił Bosacki.

Strasznie mi przykro, ale... mąż ma taką pracę i...- komentowała Iza. 

Bosacki zapewniał wówczas, że nie ma do nikogo żalu i że sam popełnił błąd. Niestety, teraz okazuje się, że  mężczyzna planuje okropną zemstę na Chodakowskich! Jak informuje portal superseriale.se.pl już wkrótce Bosacki zrobi coś, co może doprowadzić do rozstania Izy i Marcina. Okazuje się, że podczas służbowego wyjazdu Bosacki dosypie Izie i Michałowi (Paweł Deląg) narkotyki do ich kieliszków z alkoholem. Kiedy Chodakowska źle się poczuje, pisarz postanowi odprowadzić ją do pokoju. Niestety, Iza i Michał w hotelowym pokoju stracą przytomność i dopiero po kilku godzinach obudzą się razem w łóżku. Iza i Michał nie będą nawet podejrzewać, że w Bosacki ustawił w pokoju kamerę, która uwieczniła, jak leżą nago. Następnego Chodakowska i Ostrowski dojdą do wniosku, że ktoś musiał im coś dosypać, a Bosacki oszuka ich, że również źle się czuł i nie pamieta wszystkiego z imprezy. 

Niestety, Bosacki będzie w posiadaniu taśmy, którą może wykorzystać, żeby zemścić się na Marcinie, który znalazł dowody na jego zdradę. Czy kolega z pracy wyśle nagranie Chodakowskiemu i zniszczy jego związek z Izą? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość".

Zobacz także: Janek z "M jak miłość" po postrzale już nigdy nie będzie chodził? Policjant usłyszy dramatyczną diagnozę

Bosacki będzie wściekły na Chodakowskich za to, że Marcin znalazł dowody na to, że zdradził swoją żonę.

M jak miłość: Bosacki, szef Izy
MTL Maxfilm

Czy kolega z pracy doprowadzi do rozstania Izy i Marcina? Bosacki wyśle Chodakowskiemu seks taśmę z udziałem jego żony?

M jak miłość: Iza w różowej marynarce
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22