Kacper Kuszewski nie może znaleźć pracy Teresa Lipowska i Kacper Kuszewski na planie M jak miłość
Kacper Kuszewski nie może znaleźć pracy
ONS
1/4
Kacper Kuszewski nie może znaleźć pracy
ONS

Po 18 latach, Kacper Kuszewski pożegnał się z serialem "M jak Miłość"! Było to niemałe zaskoczenie dla widzów, ale i całej produkcji. Wszyscy od razu zaczęli spekulować, w jaki sposób scenarzyści pożegnają jego bohatera. W ostatnim wywiadzie z magazynem "Party" aktor opowiedział o pożegnaniu na planie i zdradził podczas jakiej sceny zobaczymy go po raz ostatni.

 

Kuszewski ujawnił, jak wyglądała jego OSTATNIA scena w M jak Miłość!

Marek Mostowiak jest zaraz po Basi (Teresa Lipowska) i Lucku (śp. Witold Pyrkosz) uważany za główną postać hitowej produkcji TVP 2, która od prawie już dwóch dekad osiąga rekordowe wyniki oglądalności. Nie przekonało to jednak Kacpra, by nadal być gwiazdą serialu, a tuż po ogłoszeniu swojej decyzji, mocno skrytykował warunki na planie.

 

Zobaczcie koniecznie na następnej stronie, co aktor powiedział na temat ostatnich chwil na planie "M jak Miłość"! I w jaki sposób zniknie z serialu!

2/4
Teresa Lipowska i Kacper Kuszewski na planie M jak miłość
East News

Scena, w której zobaczymy Marka po raz ostatni to huczne wesele, na które została zaproszona cała rodzina Mostowiaków! Ceremonia została zorganizowana na zewnątrz, by oddać charakter stircte letniego, kolorowego weselicha! Aktor w rozmowie z magazynem Party opowiedział o swojej finałowej scenie na planie serialu:

Cieszyłem się, że akurat w tym dniu na planie pojawi się wielu aktorów z obsady, bo taka zbiorówka zdarza się rzadko. Wszystko zapowiadało się wspaniale.

Pech chciał, że scena była kręcona późnym popołudniem, kiedy to nagle z upalnego, 30-stopniowego upału, zrobiła się zimna i deszczowa aura:

Dostałem ogromny bukiet, a Teresa Lipowska wygłosiła krótkie, ale wzruszające przemówienie. Trwało to kilka minut, szybko się ze wszystkimi wyściskałem i ekipa wróciła do pracy, bo mieli jeszcze kilka scen do nagrania w tym deszczu - czytamy.

3/4
MTL Maxfilm

Wspomniana scena to całkiem radosne chwile, a więc zupełnie inaczej, niż jak to było w przypadku uśmiercenia pierwszej żony serialowego Marka - Hanki (Małgorzata Kożuchowska). Jej odejście w kartonach  było chyba najgłośniejszym w historii polskiej serialografii, a scenarzyści zostali przez widzów mocno skytykowani!

 

W ostatnim czasie z produkcją pożengała się również Olga Frycz, która szeroko komentowała warunki na planie serialu!

 

 

4/4
MTL Maxfilm

Wiele osób uważa, że Kuszewski "strzelił sobie kulą w łeb" rezygnując z tej pracy. Bowiem nie każdy aktor ma możliwość grać w serialu, którego emisja nie nastąpi zapewne zbyt szybko, postać jest tak lubiana, a scenarzyści mają na nią mnóstwo pomyłów. Gwiazdor jednak na brak pracy nie narzeka, jego dobra passa trwa i aktualnie robi karierę w Polsacie, jako juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wie, może niedługo zobaczymy go w nowym serialu...

 

Będziecie tęksnić za Markiem Mostowiakiem?