The Crown
Netflix

Już wiadomo, która aktorka zagra księżną Dianę w "The Crown"! Jest do niej podobna?

The Crown
Netflix

Już wiadomo, kto zagra księżną Dianę w czwartym sezonie bardzo popularnego serialu na Netfliksie - „The Crown”! A będzie to... nieznana szerszemu gronu Emma Corrin! To 23-letnia, debiutująca aktorka, która na swoim koncie ma głównie epizody i role drugoplanowe. Serial Netfliksa może być dla niej trampoliną do międzynarodowej kariery. Dlaczego producenci wybrali nieznaną Emmę? Mówi się, że nie chcieli, aby była kojarzona z innych produkcji. 

Kim jest Emma Corrin, czyli księżna Diana z "The Crown"?

Ma 23 lata i 173 cm wzrostu - dokładnie tyle, co księżna Diana. To nie koniec podobieństw. Fani mówią, że Emma ma podobne oczy do Lady Di, ale również czar i aparycję królowej ludzkich serc. Co mówi o swojej roli w „The Crown”?

Jestem przyklejona do serialu i wieść, że stanę się częścią tak utalentowanej aktorskiej rodziny jest do mnie nie dotarła. Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat był znaczący i inspirujący. Praca na planie produkcji Petera Morgana to świetna okazja na jej bliższe poznanie i postaram się oddać jej sprawiedliwość - napisała na swoim Instagramie

Księżną Dianę zobaczymy dopiero w czwartym sezonie serialu, póki co, platforma Netflix zapowiada trzecią odsłonę, jednak nie podaje konkretnego terminu premiery.

Zobacz także: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym sezonie "The Crown"

 

Czy Emma jest podobna do Diany?

Emma Corrin jako Diana

Emma Corrin jako Diana

 

Więcej na temat Księżna Diana The Crown
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13