korona królów
Mat. prasowe
Serial nabiera rumieńców!
1/5
korona królów
Mat. prasowe

Serial „Korona królów” emitowany przez TVP od początku budzi ogromne emocje. Początkowo ze względu na liczne wpadki historyczne i elementy charakteryzacji, a teraz… przez wyjątkowo odważne sceny! Widzom nie umknął fakt, że ostatnio na ekranie w porze największej oglądalności można było podziwiać nagą aktorkę w „Koronie królów”! Przeczytajcie więcej i zobaczcie nagranie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Nowa produkcja TVP w ogniu krytyki! Internauci wytykają błędy w serialu „Korona Królów”

2/5
Korona Królów, zdjęcia z planu
Marcin Makowski

W nagich scenach w „Koronie królów” wystąpiła ostatnio Paulina Lasota, która wciela się w postać Cudki Niemierzowej, kochanki króla Kazimierza. 

 

Zobacz: Nowa produkcja TVP w ogniu krytyki. Dlaczego internauci tak ostro ją hejtują? Wszystko przez...

3/5
Korona Królów, zdjęcia z planu
Marcin Makowski

W 23. odcinku serialu emitowanym o godzinie 18:30 Paulina Lasota kąpała się nago w balii przed kamerą. Widzowie mogli podziwiać też wdzięki jej pomocnicy Heleny (Dagmara Bąk), która miała na sobie przezroczystą koszulę.

 

 

 

Zobacz: Robert Gonera ostro odpowiada hejterom: „Korona królów” jest hejtowana, a jednak obejrzały ją cztery miliony widzów. Podobnie jak „M jak miłość”

4/5
Korona Królów, zdjęcia z planu
Marcin Makowski

Scena została utrzymana w humorystycznej konwencji - dziewczyny dokazują, śmieją się, a kąpiel zamieniła się w dobrą zabawę.

 

Zobacz: Telewizja Polska ogłosiła sukces, a internauci bezlitośnie wytykają największe wpadki w "Koronie Królów"! Jakie? Zobaczcie wideo!

5/5
Korona Królów, zdjęcia z planu
Marcin Makowski

Myślicie, że odważne sceny przyciągną więcej widzów przed ekrany? ;)

 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska zagra w "Koronie królów"? Ilona Łepkowska przyznaje: "Myślimy o drugim sezonie..."

Więcej na temat Korona królów