Quiz z Przyjaciółek

"Przyjaciółki" ostatni raz w pełnym składzie. Co dalej z Zuzą, Anką, Ingą i Patrycją? ZDJĘCIA

Quiz z Przyjaciółek

 

Widzowie Polsatu kochają "Przyjaciółki"! Niestety, prace na planie 11. sezonu właśnie dobiegły końca. Na profilu Anity Sokołowskiej pojawiło się zdjęcie z wymownym podpisem. 

 

fot. Instagram

 

nakręciliśmy z Panem Bukowskim 🤵🏻 ostatnią finałową scenę 11 serii Przyjaciółek. Czy Zuza i Jasiek będą razem? Wszystko wyjaśni się w ostatnim 12 odcinku. A Wy jak uważacie? Powinni być razem? 🙃

 

Zobacz: Patrycja z "Przyjaciółek" w ciąży! Ale urodziny dziecka mogą narazić jej życie

 

Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Inga (Małgorzata Socha) spotkały się na planie "Przyjaciółek" ostatni raz przed wakacyjną przerwą. Od razu pojawia się pytanie, czy będzie 12. sezon! A na ten temat nie ma jeszcze oficjalnej informacji. 

 

-Tego nie wiemy kochani, ale to od was zależy. Jeśli są widzowie, którzy chcą nas oglądać dalej... Na poważnie, wszystko w Waszych rękach. Bez widzów nie istniejemy. Jeśli nasi wierni widzowie będą z nami  to kto wie, kto wie. My ze swojej strony zrobimy wszystko, żebyście nie byli zawiedzeni - powiedziała Joanna Liszowska w relacji live na oficjalnym profilu "Przyjaciółek" na Facebooku.  

 

Producenci nie rozczarują fanów "Przyjaciółek". Serial Polsatu cieszy się popularnością, a to oczywiście przekłada się na oglądalność. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za ostateczną decyzję i czekać na 12 sezon "Przyjaciółek".

 

Zobacz: Za nami już 8. odcinek "Przyjaciółek"! Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

 

Agnieszka Sienkiewicz Przyjaciółki
Instagram

fot: Facebook

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36