W "M jak miłość" po wakacjach emocji nie zabraknie! Katarzyna Cichopek pokazała kolejne zdjęcia z planu hitowego serialu i wygląda na to, że w nowym odcinkach naprawdę dużo będzie się działo. Niedawno gwiazda "M jak miłość" zdradziła w relacji na Instastory, że na Deszczowej zdarzy się wypadek! Podczas wizyty Kamila z Polą dziewczynka zrani się w ogrodzie i początkowo sytuacja będzie wyglądała naprawdę dramatycznie, ale szybko okaże się, że obędzie się bez wizyty w szpitalu! Co na to Kamil Gryc? Zaskakujące, że to Kinga szybko zareaguje i opatrzy małą Polę!

Reklama

Katarzyna Cichopek pokazała zaskakujące zdjęcie córki Kamila. Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach?

Katarzyna Cichopek po przerwie wróciła na plan serialu, gdzie kręcone są nowe odcinki i na Instagramie aktorki zaczęły się pojawiać relację zapowiadające to, co będzie działo się w "M jak miłość" po wakacjach. Okazuje się, że dramatów i niebezpiecznych sytuacji nie zabraknie! Wygląda na to, że w nowy sezonie przyjaźń Zduńskich z Kamilem Grycem będzie jeszcze mocniejsza, a mężczyzna razem z córką będą częstymi gośćmi na Deszczowej. Jednak jedna z wizyt będzie miała dramatyczny przebieg, ale dzięki szybkiej reakcji Kingi Zduńskiej sytuacja zostanie opanowana, a Pola wyjdzie z opresji jedynie z małą raną.

Zobacz także: Wypadek w "M jak miłość"! Katarzyna Cichopek pokazała niepokojące zdjęcia z planu

Katarzyna Cichopek w opisie zdjęcia z nowego sezonu "M jak miłość" zdradziła też, że już w sierpniu serial będzie obchodził swoje 21-lecie. Fani są zachwyceni i nie mogą uwierzyć, że losy Mostowiaków można oglądać od tylu lat:

Od 8 roku życia oglądam ,najlepszy serial❤️❤️❤️

Bosko ❤️fajnie sie oglada jak sie zmieniacie/ dorastacie i kinga z piotrkiem trzymaja ten tytul “m jak milosc” prawdziwa i mam nadzieje do konca ????????????????????????

Od początku:-)uwielbiam ten serial i aktorów którzy w nim graja ????????????????❤️

Zobacz także

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach w ogrodzie Kingi i Piotrka dojdzie do wypadku. Podczas zabawy z Miśkiem Pola zrani się w nogę. Obędzie się bez szpitala?

Instagram / @katarzynacichopek

Pola, od kiedy pojawiła się w "M jak miłość" od razu skradła serca fanów serialu. Dziewczynka w tak młodym wieku już ma za sobą spory bagaż doświadczeń. Na szczęście trafiła na ludzi, którzy otoczyli ją opieką.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama