Janek zostanie postrzelony przed kościołem! Serialowy policjant zginie?

Janek z "M jak miłość" po postrzale już nigdy nie będzie chodził? Policjant usłyszy dramatyczną diagnozę

Janek zostanie postrzelony przed kościołem! Serialowy policjant zginie?

Dramat Janka w "M jak miłość"! Zaledwie kilka dni temu okazało się, że już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę z udziałem policjanta, który tuż przed ślubem z Sonią zostanie postrzelony przed kościołem. W 1562. odcinku serialu Telewizyjnej Dwójki bandyta strzeli do Janka, a ten zakrwawiony upadnie na ziemie. Teraz okazuje się, że policjant przeżyje, ale w szpitalu usłyszy dramatyczną diagnozę!

Dramat Janka z "M jak miłość"

Fani "M jak miłość" mogą odetchnąć z ulgą - serialowy Janek przeżyje! Niestety, to nie koniec dramatycznych wydarzeń w życiu przystojnego policjanta. Jak informuje portal superseriale.se.pl Janek w spędzi kilka dni w ciężkim stanie w szpitalu. Cały czas u boku ukochanego będzie czuwać zrozpaczona Sonia (Barbara Wypych). W pewnym momencie Janek poprosi lekarzy, żeby nie informowali nikogo o jego stanie zdrowia!

Pacjent wyraźnie prosił, żeby nikogo, nawet najbliższych, nie informować o stanie jego zdrowia. Przykro mi, ale muszę się tego trzymać. Takie są procedury- usłyszy Sonia, kiedy zapyta lekarza o to, co dzieje się z Jankiem.

Szybko okaże się, że Janek jest sparaliżowany i lekarze nie wiedzą, czy policjant jeszcze kiedyś stanie na nogi! 

Mamy tu wieloodłamowe złamanie trzonu i łuku L4 z uciskiem na kanał kręgowy... Do tego dochodzi złamanie wyrostków kolczystych, złamanie wyrostków poprzecznych po stronie lewej... Ponadto cechy przepukliny międzykręgowej. Przykro mi- powiedzą lekarze. Ma pan wokół siebie bliskich, kochających ludzi, którzy na pewno będą pana wspierać... Poza tym medycyna cały czas idzie do przodu... Kto wie, co się wydarzy za kilka lat... - doda specjalista.

Janek będzie załamany, a na dodatek uzna, że w obecnej sytuacji nie chce być ciężarem dla Sonii- policjant zdecyduje, że musi zakończyć związek z koleżanką z pracy. 

Czy Janek jeszcze kiedyś stanie na nogi? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość"! Jedno jest pewne, policjanta i jego narzeczoną czekają bardzo trudne chwile.

Zobacz także: "M jak miłość": Paweł brutalnie pobity przez bandytów! Napastnicy pomylą go z Piotrkiem...

Janek trafi do szpitala, a tam dowie się, że kula którą został postrzelony uszkodziła kręgosłup.

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Policjant będzie załamany i postanowi rozstać się z Sonią, żeby nie być dla niej ciężarem.

M jak miłość Sonia i Janek
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43