Magdalena Koleśnik promuje film Sweat
East News Cover Images/East News
Seriale

Gwiazda "Brzyduli" zagrała scenę seksu z bratem: "Ekipa miała większy problem niż my"

Magdalena Koleśnik w szczery i odważny sposób opowiedziała o scenach intymnych, które odegrała z przyrodnim bratem, Bartoszem Bielenią z filmu "Boże ciało"!

Magdalena Koleśnik jest jedną z gwiazd „BrzydUli”2. Aktorka dołączyła do obsady serialu i jej postać sporo namieszała w relacjach Uli i Marka. Aktorka ostatnio zagrała też główną rolę w filmie „Sweat”, o którym w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. W maju Magdalena Koleśnik promowała film w Madrycie, a niedawno udzieliła głośnego i nieco kontrowersyjnego wywiadu, w którym opowiedziała o scenach intymnych w filmie "Ondyna", które zagrała z… przyrodnim bratem! Okazuje się, że chodzi o Bartosza Bielenię, który zagrał w nagradzanym i nominowanym do Oscara filmie "Boże Ciało".

"BrzydUla" była dla Julii Kamińskiej wykańczająca: "Nigdy nie chcę pracować tak ciężko"

Magdalena Koleśnik szczerze o scenach seksu z bratem w filmie "Sweat"

Magdalena Koleśnik ma za sobą rok pełen sukcesów zawodowych. Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za rolę Sylwii Zając w filmie „Sweat” zdobyła dwie nagrody, a ostatnio udzieliła wywiadu dla magazynu "Wysokie obcasy". Aktorka opowiedziała w nim o pracy na planie filmowym i poruszyła temat scen erotycznych w filmach. Jak sama przyznała, nie ma z nimi problemu, ale w stworzeniu odpowiedniej atmosfery i komfortu pracy pomaga tzw. koordynator scen nagich i erotycznych. Okazuje się, że nie zawsze w ekipie jest osoba pełniąca taką funkcję i zdarzyło się, że sama musiała zadbać o swój komfort! Tak było na planie filmu „Kamienie na szaniec” w 2014 r. 

Zorientowałam się, że nikt tego za mnie nie zrobi, więc stanęłam na środku i powiedziałam "Teraz będziemy grać scenę z elementami nagości i proszę, żeby ta część ekipy, która nie jest tu niezbędna, wyszła” - wyznała szczerze aktorka.

Okazuje się, że nie zawsze prośba Magdaleny Koleśnik była traktowana poważne i zdenerwowana aktorka reagowała dość mocnymi słowami:

Przeżyłam wiele podobnych sytuacji. Również taką, gdy po wielu prośbach, kiedy stałam już nago przed kamerą, wciąż na planie znajdowały się osoby, których tam nie powinno być. Podeszłam więc do nich tak, jak stałam i powiedziałam: "Wypie***lać". Poskutkowało, tylko po co tak robić? Naprawdę wolałabym, żeby ktoś to robił za mnie - dodała Magdalena Koleśnik.

W dalszej części wywiadu gwiazda filmu "Sweat" wspomniała o roli w filmie „Ondyna” z 2019 roku, w którym zagrała razem z Bartoszem Bielenią. Para odebrała w filmie sceny intymne, które nie należały do łatwych, bo aktor jest przyrodnim bratem Magdaleny Koleśnik. Okazuje się, że oboje wykazali się pełnym profesjonalizmem, a aktorka szczerze wyznała, że to ekipa miała ze scenami seksu większy problem!

Nie, skąd! My się lubimy i sobie ufamy. Miałam wrażenie, że to ekipa miała większy problem z tym, że mamy sceny seksu, niż my. My mieliśmy luz

Zobacz także: Koniec serialu "BrzydUla" 2 przesądzony! Wyjaśnią się losy Uli i Marka?

Magdalena Koleśnik i Bartosz Bielenia w intymnych scenach w filmie „Ondyna”. To one wzbudziły mnóstwo kontrowersji.

Magdalena Koleśnik w serialu "Brzydula" zagrała piękną i zasadniczą asystentkę Marka Dobrzańskiego. Aktorka idealnie wcieliła się w grana przez siebie postać. 

Bartosz Bielenia jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Ogromna popularność zdobył główną rolą w filmie Jana Komasy "Boże Ciało". Zagrał również w "Klerze" czy "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Bartosz Bielenia
East News

Magdalena Koleśnik promuje właśnie nowy film ze swoim udziałem. "Sweat" to historia trenerki fitness, której życie w mediach społecznościowych śledzą miliony obserwatorów. Koleśnik za rolę Sylwii Zając otrzymała nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w kategorii "Pierwszoplanowa rola kobieca".

Magdalena Koleśnik o intymnych scenach z bratem w filmie Sweat
Mat. promocyjne / oficjalny plakat filmu Sweat (2020)

Bartosz Bielenia
East News
Newsy
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Bartosz Bielenia - to niewątpliwie jedno z najbardziej gorących nazwisk ostatnich dni! Szum wokół młodego aktora pojawił się, gdy media obiegła informacja o nominacji do Oscara filmu "Boże Ciało", w reżyserii Jana Komasy. Bartosz zagrał w nim główną rolę i szybko został okrzyknięty bardzo utalentowanym aktorem. Wcześniej niewiele osób wiedziało o jego istnieniu. Dzisiaj jest jednym z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia. Czy od zawsze ciągnęło go w stronę aktorstwa? Okazało się, że swój sceniczny debiut zaliczył w wieku 7 lat! Sprawdźcie, jak wtedy wyglądał Bartosz Bielenia. Zobacz także:  "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę? Jak wyglądał Bartosz Bielenia podczas swojego scenicznego debiutu?  Bartosz Bielenia jest odtwórcą głównej roli w filmie "Boże Ciało", który kilka dni temu został nominowany do Oscara, w kategorii "najlepszy film międzynarodowy". 92. gala rozdania Oscarów odbędzie się 10 lutego w Dolby Theatre w Hollywood i wtedy też dowiemy się, czy polska produkcja otrzyma tą prestiżową nagrodę. Chociaż wiele osób nie dawało zbyt dużych szas produkcji Jana Komasy, to jednak polski film zrobił ogromne wrażenie za oceanem. Okazuje się, że Bartosz Bielenia od najmłodszych lat był zafascynowany aktorstwem. Na Facebookowym profilu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć sceniczny debiut artysty!  Poznajcie tego chłopca? To siedmioletni Bartosz Bielenia jako Mały Książę. Aktor zadebiutował na naszej scenie w 1999 roku. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy twórcom filmu „Boże Ciało/Corpus Christi” nominacji do Oscara - brzmi wpis Teatru...

Boże Ciało Jana Komasy walczy o nominację do Oscara
Mat. prasowe
Newsy
"Boże Ciało" dostanie Oscara? Dowiemy się jutro! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?
"Boże Ciało" dostanie Oscara? Dowiemy się jutro! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?

"Boże Ciało" Jana Komasy zostało nominowane do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy (poprzednia nazwa kategorii to "najlepszy film nieanglojęzyczny"). To niesamowite wyróżnienie, m.in. dla Bartosza Bielenii, który zagrał główną rolę w filmie. To jego pierwsza tak duża rola, i od razu tak wielki sukces! Kim jest Bartosz Bielenia? Co o nim wiemy? Gdzie wcześniej grał? Jaki jest prywatnie? Zobacz także:  Wpadka na czerwonym dywanie! Zobaczcie, z kim dziennikarze pomylili Tomasza Kota Bartosz Bielenia - o nim będzie głośno! Bartosz Bielenia urodził się w 1992 roku (ma 28 lat) w Białymstoku. Bielenia w 2016 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Polska). Jego rola w "Bożym Ciele" to jego spektakularny debiut w roli głównej. Wcześniej Bielenia zagrał m.in. w "Klerze", "Na granicy" czy w "Disco polo". Bielenia już w dzieciństwie wiedział, że zostanie aktorem. Swoją "karierę" zaczynał w Białymstoku angażem do "Małego księcia". Zagrał oczywiście główną rolę: Po dwóch latach życia w teatrze wiedziałem, że lepszej roboty nie mogę sobie wyobrazić - powiedział Bielenia w rozmowie z Łukaszem Saturczakiem w Dwutygodniku. Potem dostanie się za pierwszym razem do krakowskiej szkoły teatralnej nikogo nie zdziwiło. Bielenia był urodzonym aktorem! Bielenia ma za sobą wiele ról w teatrze, zagrał m.in. w "Mauzerze" greckiego reżysera Theodorosa Therzopoulosa, w "Edwardzie II" w reżyserii Anny Augustynowicz, następnie zagrał Edmunda w "Królu Learze". Rola, która otworzyła mu drzwi jeszcze szerzej, to tytułowy "Hamlet". Bartosz Bielenia w filmie "Boże Ciało" Bartosz...

serial "BrzydUla" - kadr z filmu
Mat. prasowe TVN
Newsy
Julia Kamińska odejdzie z serialu "BrzydUla"? Aktorka przygotowuje zaskakujący projekt
Julia Kamińska odejdzie z serialu "BrzydUla"? Aktorka przygotowuje zaskakujący projekt

Julia Kamińska odejdzie z serialu "BrzydUla" ? W rozmowie z "Party" gwiazda zapowiedziała, że przygotowuje zupełnie nowy projekt, który będzie niespodzianką dla jej fanów. Okazuje się, że wcale nie chodzi o nowy serial, ani film... Czy widzowie powinni się martwić? Julia Kamińska o metamorfozie w "BrzydUli" Za rolę Uli Cieplak w serialu "BrzydUla" pokochały ją tysiące widzów w Polsce! Julia Kamińska, podobie jak jej serialowa bohaterka, przeszła metamorfozę . Trzeba przyznać, że Kamińska wygląda olśniewająco! Nic dziwnego, że aktorka odbierając "Telekamerę" za serial "BrzydUla2" zebrała wiele komplementów. Julia mocno wyszczuplała, a swój zawdzięcza wygląd m.in. stylowi życia. Od kilku lat jest wegetarianką, regularnie ćwiczy, ale - jak sama mówi – dlatego, że chce czuć się silna, a nie dlatego, żeby być szczupłą. Lubie siebie, lubię też to, jak wyglądam, ale mój wygląd to jedna z części składowych mnie i mojej siły. Mam 33 lata, jestem bardziej pewna siebie niż kilka lat temu, bardziej świadoma swoich mocnych stron. W tym sensie faktycznie przeszłam sporą metamorfozę – powiedziała w rozmowie z „Party” Kamińska. Ostatni rok należał do bardziej intensywnych w jej życiu. Po 11 latach przerwy serial „BrzydUla” wrócił na antenę TVN7. I znowu okazał się hitem. Losy Uli Cieplak, jej męża Marka Dobrzańskiego, Violi Kubasińskiej oraz innych bohaterów codziennie śledzi średnio ok. 800 tys. osób. Ekipa, którą kierują Julia Kamińska i jej partner, a zarazem główny scenarzysta serialu Piotr Jasek , nie zwalnia tempa mimo kolejnych lockdownów. Praca w pandemii jest bardzo trudna: scenariusze trzeba przepisywać za każdym razem, kiedyktoś choruje lub trafia na kwarantannę W...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik