Pułapka - będzie drugi sezon serialu!
x-news

Będzie drugi sezon serialu "Pułapka"! Do obsady dołączy plejada gwiazd

Pułapka - będzie drugi sezon serialu!
x-news

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu „Pułapka”! Jak podają wirtualnemedia.pl właśnie wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu! Premiera 7 odcinków ma odbyć się jeszcze we wrześniu tego roku w TVN oraz player.pl. Do obsady dołączyły zaś wielkie gwiazdy! Poznajcie szczegóły!

Będzie drugi sezon serialu "Pułapka"!

Pierwszy sezon serialu „Pułapka” na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica z Agatą Kuleszą w roli głównej oglądało średnio prawie 2 mln widzów. Nic więc dziwnego, że stacja decyduje się na kolejny sezon:

Drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce - gotowa na wszystko, rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo  - oto zarys fabuły wysłany dla portalu wirtualnemedia.pl przez biuro prasowe Grupy TVN i Discovery Polska.

W nowych odcinkach mają pojawić się takie gwiazdy jak Jan Frycz, Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Eryk Lubos oraz Maciej Musiał. Czekacie? My bardzo! 

 

W drugiej części Pułapki zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę oraz Macieja Musiała. 

East News

Maciej Musiał w czarnej kurtce

 

Więcej na temat Agata Kulesza
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23