x-news
Marek pójdzie do więzienia?
1/5
x-news

Finał "Drugiej szansy" już w poniedziałek 14 maja o godzinie 21:30 na antenie TVN! Co się wydarzy w ostatnim odcinku, co Monika (Małgorzata Kożuchowska) udowodni przed sądem, że to Marek (Jacek Poniedziałek) zgwałcił ją na imprezie firmowej? 

 

Zobacz: Co zastąpi "Drugą Szansę"?! TVN szykuje dwa nowe seriale! Wiemy, kto zagra główną rolę w jednym z nich!

 

Pamiętna noc zniszczyła życie Boreckiej. Naczelna magazynu "Sobą być" miesiącami próbowała poznać prawdę i odkryć tożsamość sprawcy. Gdy wspomnienia wróciły przestała mieć wątpliwości. Wiadomo też, że dyrektor finansowy wydawnictwa ma na koncie więcej seksualnych przestępstw! Czy zostanie ukarany?

 

Opis ostatniego odcinka "Drugiej szansy"5 znajdziesz na następnym slajdzie. 

2/5
x-news

Druga szansa 5 odcinek 10, OPIS:

Monika staje na sali rozpraw oko w oko ze swoim gwałcicielem. Wspierają ją ukochani rodzice oraz Piotr. Monika, opowiada o tamtym strasznym wieczorze. Jak została odurzona i zgwałcona, jednoznacznie wskazuje na sali swojego oprawcę.

 

Zobacz: Żałujecie końca emisji "Drugiej Szansy"? Będzie ciąg dalszy produkcji, choć nie na antenie TVN!

 

Więcej szczegółów znajdziesz na następnym slajdzie. 

3/5
x-news

Druga szansa 5 odcinek 10, OPIS:

 

Zeznania przynoszą jej ulgę i spokój, dla Moniki najważniejsze jest, że wreszcie zna prawdę. Nie okazuje już strachu, nie jest ofiarą, jest kobietą walczącą o sprawiedliwość. Tylko czy w obliczu wyłącznie dowodów poszlakowych i braku świadków popierających prawdziwość zarzutów, sądowi wystarczy dramatyczne zeznanie Moniki?

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska żegna się z widzami "Drugiej Szansy"! Jest zawiedziona?!

4/5
x-news

W odcinku finałowym zobaczymy również jakie niespodzianki czekają na Ksawerego, Martę, Zosię, Borysa, Kaśkę i Zeita, Starczyńską, Svenssona oraz Grzegorza i Kornelię. Czy wszyscy wykorzystają drugą szansę na szczęście? Kogo nagrodzi, a kogo ukarze los? 

 

Zobacz: Żałujecie końca emisji "Drugiej Szansy"? Będzie ciąg dalszy produkcji, choć nie na antenie TVN!

5/5
x-news

Producenci "Drugiej szansy" mają też NIESPODZIANKĘ dla swoich fanów. Powstanie odcinek specjalny "Drugiej szansy", który będzie można oglądać od 20 maja na platformie Player.pl. 

 

Zrób QUIZ: Rozpoznasz polski serial po fragmencie tytułowej piosenki?! Sprawdź się! 

Więcej na temat Druga szansa