Przyjaciółki - co Wika zrobiła Pawłowi?
Mat. promocyjne
Seriale

Wika niszczy życie Anki! Co zrobiła Pawłowi? Tajemnica 11. sezonu "Przyjaciółek"!

Odcinek zakończył się w najgorszym momencie!

 

Wczorajszy finał 11. sezonu "Przyjaciółek" pozostawił widzów w niepewności. Odcinek zakończył się imprezą zaręczynową Marii (Ewa Kasprzyk), na której Anka (Magdalena Stużyńska) upiła się pierwszy raz od lat! Na dodatek jej mąż przepadł bez śladu, a chwilę później Inga (Małgorzata Socha) dowiedziała się od Wiki (Roma Gąsiorowska), co się stało? 

 

Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

 


Zrobiłam coś okropnego - powiedziała Wika, ale widzowie nie poznali jej sekretu.

 


W ostatniej scenie 134 odcinka "Przyjaciółek" Inga przekazała koleżankom dramatyczne wieści. Co zrobiła Wika? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero w nowych odcinkach, ale fani już teraz zaczynają spekulować.

 

Zobacz: Co się wydarzy w 12. sezonie "Przyjaciółek"? Sprawdź, kiedy nowe odcinki w Polsacie

 

Wika zabiła Pawła? Wika przespała się z Pawłem? Co zrobiła Wika z "Przyjaciółek"? Znając producentów serialu - wszystko jest możliwe. My morderstwo byśmy raczej wykluczyli, a Wy? Głosujcie! 

 

WOW: Małgorzata Socha w nowej fryzurze na planie "Przyjaciółek"! Ruszyły zdjęcia do 12. sezonu!

 

Nowe odcinki "Przyjaciółek" od września w Polsacie. 

Przyjaciółki 11. sezon: Wika zdradza sekret Patrycji

Wika niszczy życie Anki Strzeleckiej! Odbierze jej męża? 

Polsat

Przyjaciółki
Seriale
Co się wydarzy w 12. sezonie "Przyjaciółek"? Sprawdź, kiedy nowe odcinki w Polsacie
Co będzie z Zuzą, Anką, Ingą i Patrycją?

Za nami ostatni odcinek "Przyjaciółek" w tym sezonie. Na nowe odcinki trzeba czekać do września. Aktorki już pracują na planie i wiedzą, co wydarzy się w kolejnej serii.    Co się wydarzy w 12 sezonie "Przyjaciółek"?   We wrześniu Anka (Magdalena Stużyńska) będzie musiała postawić na jedną kartę znajomość z biologiczną matką. Albo o niej zapomni, albo znów będzie próbowała zabiegać o jej względy. Ankę czekają też kolejne małżeńskie problemy. Nicole Bogdanowicz już się wygadała.   Zobacz:  Serialowa Julka zdradza szczegóły następnego sezonu "Przyjaciółek"! Oj, będzie się działo!   W 12. sezonie "Przyjaciółek" pod znakiem zapytania stanie tez małżeństwo Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg). Ostatnie przeżycia doprowadziły do tego, że mąż Kochan wyniósł się z domu. Czy będziemy świadkami kolejnego rozwodu?    Nie wiadomo też, co będzie z Zuzą (Anita Sokołowska). Być może Janek (Marek Bukowski) zgodzi się do niej wrócić i wychowa z nią nie swoje dziecko. Jak myślicie?    Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!   Tajemnicą są też nowe losy Ingi (Małgorzata Socha). Ciężarna aktorka pracuje na planie i chwali się zdjęciami na Instagramie, ale co będzie z jej bohaterką? Odpowiedź na to pytanie poznamy najprędzej we wrześniu.    Zobacz:  Małgorzata Socha w nowej fryzurze na planie "Przyjaciółek"! Ruszyły zdjęcia do 12. sezonu!   To zdjęcie z planu 12. sezonu "Przyjaciółek" Nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
Seriale
Czy Małgorzata Socha znika z "Przyjaciółek"? Zapytaliśmy produkcji serialu!
Jaka jest prawda?

Małgorzata Socha znika z "Przyjaciółek"? Jak donosi gazeta "Fakt" Małgosia Socha spodziewa się drugiego  dziecka i termin porodu zbiega się z rozpoczęciem zdjęć do kolejnego sezonu serialu „Przyjaciółki”.   A potem aktorka chciałaby mieć 3 miesiące urlopu macierzyńskiego. Gosia nie chce od razu z porodówki wracać na plan. Po urodzeniu pierwszego dziecka zrobiła sobie trzy miesiące przerwy w pracy. Teraz chciałaby podobnie – czytamy w "Fakcie". Scenarzyści chcą wysłać Ingę bohaterkę Sochy do USA na dłuższy czas. Zapytaliśmy produkcję serialu czy taka jest prawda? Socha nie zniknie w 9. sezonie Przyjaciółek. Faktycznie w finale 8. serii Inga wylatuje do Nowego Jorku. Zanim Małgosia urodzi zdjęcia z jej udziałem zostaną zrealizowane - słyszymy w produkcji serialu. Czyli wszyscy fani serialu mogą odetchnąć z ulgą.   Zobacz także: Są wyniki oglądalności "Przyjaciółek"! Wiemy, czy powstanie kolejny sezon!   Małgorzata Socha nie zniknie z serialu "Przyjaciółki".   Inga, bohaterka Sochy wyjedzie pod koniec 8. serii do "Przyjaciółek".   "Przyjaciółki" ogląda blisko 2 miliony widzów.

Małgorzata Socha w Przyjaciółkach bierze ślub
Seriale
W serialu "Przyjaciółki" Inga bierze ślub! Jaką kreację wybierze przyszła panna młoda? Zdjęcia
"Przyjaciółki": Inga bierze ślub! Jaką kreację wybierze przyszła panna młoda? Zobaczcie zdjęcia! 

Już 3 września w Polsacie nowe odcinki „Przyjaciółek”! A w nich prawdziwa rewolucja, zwłaszcza w życiu serialowej Ingi (Małgorzata Socha), która bierze ślub! Za ceremonię będzie odpowiadać oczywiście Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Na jaką suknię zdecyduje się Inga? Zobaczcie! Ślub Ingi w "Przyjaciółkach"! Już w najbliższy czwartek premierowy odcinek 16. sezonu serialu, a w nim wielkie przygotowania do ślubu Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki). Planowaniem ceremonii zajmuje się Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), która odkrywa swoją nową pasję i postanawia zostać... wedding plannerką. Na początku oczywiście poszukiwania idealnej sukni ślubnej! Czy Indze spodobają się propozycje przygotowane przez Dorotkę? Którą suknię wybierze? Tego dowiemy się już we wrześniu w najnowszych odcinkach "Przyjaciółek"! Zobacz także:   Czy Agnieszka Sienkiewicz ma w sobie coś z Doroty? Niezwykły wywiad z gwiazdą „Przyjaciółek” Małgorzata Socha w roli Ingi w "Przyjaciółkach"! Czekacie na 16. sezon?   

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner