Maciej Zakościelny na moście Maciej Zakościelny w białej bluzce Dwie kobiety i mężczyzna przy stole Dwóch mężczyzn nad rzeką Weronika Rosati w czarnym stroju
Maciej Zakościelny na moście
1/6
Maciej Zakościelny na moście

Co wydarzy się w 19. odcinku "Strażaków"? Oglądajcie już w sobotę, 30 kwietnia o godzinie 20.25 w TVP1. Jak zawsze nie zabraknie emocji, a w serialu pojawi się wiele zwrotów akcji. Co tym razem się wydarzy?

 

Renata, koledzy z jednostki, a nawet Kamila nie mogą już patrzeć, jak Wojtek marnuje sobie życie. Adam postanawia wstrząsnąć przyjacielem.

Chcesz się zabić? – pyta kompletnie pijanego Wojtka.

Zabiera go nad rzekę i ze łzami w oczach daje mu wolny wybór.

– Jeśli chcesz, skacz, przynajmniej przestaniesz utrudniać życie Renacie i chłopcom.

Co jeszcze czeka na widzów serialu "Strażacy"? Na pewno zobaczą Mikołaja Krawczyka, który wcieli się w zaskakującą rolę. Zresztą sami zobaczcie nasze fotostory!

 

Zobacz: Mikołaj Krawczyk jako zakochany skrzypek w Strażakach! Pasuje do tej roli?

2/6
Maciej Zakościelny w białej bluzce

Adam przyjeżdża w odwiedziny do syna, ale ten już śpi. Magda proponuje mu, żeby został na noc.

Pierwszy raz od dawna naprawdę się dogadują.

 

3/6
Dwie kobiety i mężczyzna przy stole

Sporo rozmawiają. Adam się martwi o syna:

– Zawsze taki był? Jakby się bał okazać uczucia?

Magda zwierza się, że przegapiła moment w życiu Krzyśka, kiedy zaczęło brakować mu ojca. Wojnar postanawia nadrobić stracony czas i zadbać o syna.

4/6
Dwóch mężczyzn nad rzeką

Wypadek, do którego zostaną wezwani strażacy, wstrząśnie każdym z nich. Staszek na widok niepełnosprawnego mężczyzny, który przeleżał sam w domu kilka dni po nagłej śmierci swojej matki, postanawia w rozmowie z Boryckim wylać swoje żale. – Popieprzone to jest wszystko. Jest zupełnie sam, tam gdzie teraz trafi, będzie miał jeszcze gorzej – ostro podsumuje. Sytuacja wpływa również na Kosmalę, który umawia się ze skłóconym od dawna synem. Chłopak zarzuca ojcu, że nie chciał utrzymywać z nim kontaktu. – Zasłużony strażak, dowódca jednostki nie może mieć przecież syna kryminalisty! Czy zapomną o przeszłości?
 

5/6
Weronika Rosati w czarnym stroju

W 19. odcinku "Strażaków" zobaczymy też Mikołaja Krawczyka, który wcieli się w skrzypka Ksawerego od dawna zakochanego w Kamili. Jego zdaniem powinna ona rzucić strażaka i związać się właśnie z nim. Jak się potoczy historia?

6/6
Mężczyzna pod mostem

Będziesz oglądać 19. odcinek "Strażaków"?