Cezary Pazura zagra w nowym serialu Canal+ pt. "Żmijowisko"
East News

Canal+ ogłosił obsadę serialu "Żmijowsko". Wśród gwiazd Domagała i Pazura! Kto jeszcze?

Cezary Pazura zagra w nowym serialu Canal+ pt. "Żmijowisko"
East News

Canal+ prężnie działa nad kolejnymi serialami. Niedawno pisaliśmy, że ruszyły właśnie zdjęcia do nowej produkcji pt. "Król", która została oparta na prozie Szczepana Twardocha. Jednak to nie jedyny serial, nad którym pracuje stacja. Niedawno padł także pierwszy klaps na planie "Żmijowiska". Nowy serial również został oparty na znanej książce. Tym razem na warsztat wzięto powieść Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Canal+ zdradził właśnie, kogo zobaczymy w nowej produkcji. Na liście pojawiły się naprawdę mocne nazwiska! 

Kto zagra w nowym serialu Canal+ pt. "Żmijowisko"?

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że jedną z głównych ról w "Żmijowisku" zagra Paweł Domagała. Będzie to jego pierwsza duża produkcja po krótkiej przerwie, którą aktor zrobił, aby dokończyć pracę nad debiutanckim krążkiem. Paweł Domagała wcieli się w postać Arka, którego 15-letnia córka Ada zaginie w niewyjaśnionych okolicznościach.

Kogo jeszcze zobaczymy w "Żmijowisku"? Canal+ ujawnił pełną listę, która przedstawia się imponująco. W nowej produkcji, którą wyreżyseruje Łukasz Palkowski, zobaczymy między innymi Cezarego Pazurę (Kajetan Rybak), Piotra Stramowskiego (Robert), Agnieszkę Żulewską (Kamila) czy też Wojciecha Zielińskiego (Krzysiek). Aktorzy będą mieli do zagrania bardzo trudne role. Serial opowiada bowiem o skomplikowanych relacjach między przyjaciółmi, którzy muszą zmierzyć się z ogromną tragedią...

Na razie nie wiadomo, kiedy serial "Żmijowisko" pojawi się na antenie Canal+. Będziecie oglądać?

Obsada jest naprawdę imponująca

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13