Barwy szczęścia 1862-1866 Barwy szczęścia 1862-1866 Barwy szczęścia 1862-1866 Barwy szczęścia 1862-1866 Barwy szczęścia 1862-1866
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe
1/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

Małżeńskie kłótnie, randka i molestowanie w pracy - przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia” i nowa dawka emocji! Co tym razem zobaczymy w serialu?
 

Przede wszystkim: do obsady dołączy Kamila Kamińska – młoda gwiazda filmu „Najlepszy”, która zdobyła nagrodę za debiut na FPFF w Gdyni. W odcinku numer 1862 Borys (Jakub Wieczorek) weźmie udział w targach żywności, gdzie pozna atrakcyjną bizneswoman: Reginę Czaplę. A nowa znajoma od razu zaproponuje mu współpracę… i to wyjątkowo bliską. Czy Aldona (Elżbieta Romanowska) będzie miała powód do zazdrości?

Co będzie dalej?

Emisja odcinków: 1862-1866 - emisja 14-18 maja w TVP2 o 20.10.

 

Zobacz także: "Barwy szczęścia" Bożena molestowana przez szefa! Oliwka i Kajtek będą mieszkać z jej... ojcem? ZWIASTUN

2/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

Spore problemy w premierowych odcinkach czekają też Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski). Młodzi spróbują wybrać w końcu nowego współlokatora i zaproszą do domu wybranych kandydatów. A jednym z chętnych okaże się… Szczepan Zbrowski (Arkadiusz Janiczek)!

- Tata?… A co ty tutaj robisz?
- Będę z wami mieszkał!
 

3/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

Kajtek zgodzi się, by ojciec Oliwki został na jedną noc, ale później poprosi seniora, by znalazł sobie inne lokum. A gdy Zbrowski odmówi, Cieślak w końcu wybuchnie.


- Nie ma mowy! Nie po to się wyprowadzaliśmy od rodziców, żeby mieszkać z panem!

4/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

Magda (Honorata Witańska) i Sebastian (Kacper Krupski) nadal będą za to mieli kłopoty dziećmi, które wzięli pod opiekę. Mirek cały czas będzie się buntować i – po kolejnej kłótni z dorosłymi – ucieknie z domu. Kowalski, zirytowany, rzuci w końcu do żony:

- Wiem, że rodzina zastępcza to był mój pomysł, ale chyba nie najlepszy…
 

5/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

Magda będzie w szoku.

- Bardzo mnie rozczarowałeś!(…) Chciałeś mnie zatrzymać do tego stopnia, że posłużyłeś się dziećmi… To ohydne!
- Nie mów tak… Naprawdę chciałem, żebyśmy im stworzyli dom…
- Ale już nie chcesz?!

6/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

Z kolei Julita (Katarzyna Sawczuk) dostanie szansę na… karierę w mediach! Darek (Andrzej Niemyt) zorganizuje spotkanie Józka z ekspertem od PR-u – Tomczykiem (Piotr Bulcewicz). A specjalista od promocji nie zainteresuje się Sałatką, tylko... jego narzeczoną. I to z niej postanowi zrobić gwiazdę.

- Partnerki piłkarzy cieszą się dużym zainteresowaniem mediów, a pani potencjał jest zupełnie niewykorzystany!

Wywiad, sesja zdjęciowa – Tomczyk od razu ruszy do akcji. Ale czy Julita będzie dzięki temu szczęśliwa?

7/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

Tymczasem miłość Anety (Zofia Zborowska) i Marka (Marcin Perchuć) rozkwitnie… ale do ich związku cały czas będzie wtrącać się Krystyna (Hanna Bieluszko). A zakochani postanowią w końcu znaleźć dla seniorki jakieś „zajęcie” - tak, by zostawiła ich w spokoju.
 

Doktor Dylska spróbuje umówić Złotą z Jaworskim (Jacek Kałucki), ale Krystyna się na to nie zgodzi.

8/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

- Anetko, to nie jest facet dla mnie… To stary grzyb! Widzisz, jak on się ubiera i zachowuje? Jak emeryt! Nie ma energii, fantazji... Nudzę się od samego myślenia o nim!

Godzinę później seniorka pobiegnie za to na randkę z tajemniczym Czesławem, którego pozna przez Internet. Jak zakończy się to spotkanie… i ile lat będzie miał jej nowy wybranek?

9/9
Barwy szczęścia 1862-1866
Mat. prasowe

A w finale… Bożena (Marieta Żukowska) molestowana przez szefa (Modest Ruciński)! W premierowych odcinkach Kowaluk uprzedzi koleżankę, że agencja chce przyjrzeć się interesom Bruna (Lesław Żurek). A Wiśniewska będzie załamana.


- Wie pan, że niczego nie znajdą… Ale jak ruszy śledztwo, to rozpęta się afera i Bruno może stracić biznesową wiarygodność!(…) Proszę nam pomóc… Wie pan, że mój mąż nie jest przestępcą!

Kilka godzin później szef umówi się za to z Bożeną w parku...
I tym razem… zaproponuje dziewczynie romans!


- Nie będzie śledztwa w twojej sprawie i w sprawie firmy twojego męża, oczywiście jeśli się dogadamy… Wszystko zależy od ciebie…

Jak Wiśniewska zareaguje na jego słowa… i błądzące po jej ciele dłonie? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - od poniedziałku do piątku o godz. 20:10!