Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zagra w popularnym serialu TVP?! Wygadała się znana aktorka

Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Zaskakująca informacja z planu zdjęciowego serialu Telewizji Polskiej "Za marzenia". Okazuje się na planie pojawiła się Anna Lewandowska! Poinformowała o tym jedna z gwiazd serialu, Maja Bohosiewicz. Aktorka zamieściła na InstStories filmik, na którym zdradziła, że popularna trenerka gościła na planie "Za marzenia". Sytuację opisał również "Super Express". Czy to oznacza, że Anna Lewandowska zagrała w serialu Telewizji Polskiej?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska nie zadziera nosa! Ubiera Klarę w ciuszki z sieciówek

 

Anna Lewandowska wystąpi w serialu "Za marzenia"?

 

Maja Bohosiewicz nagrała filmik na InstaStories, w którym mówi, że w niedzielę, podczas jej nieobecność na planie zdjęciowym "Za marzenia" pojawiła się m.in. Anna Lewandowska.

- No dobra kochani, to jednak nie chciałam tylko pozdrowić Annę Karczmarczyk i Zosię Zborowską, ale również Zosię Ślotałę, która jest na planie serialu "Za marzenia". Tylko mnie tam dzisiaj nie ma?! Nagle jestem zazdrosna - powiedziała aktorka. - Wiecie co "Za marzenia"? Nienawidzę was! Tego, kto układa plan. Akurat dzisiaj na planie Anna Karczmarczyk, Zosia Zborowska, Zosia Ślotała i Anna Lewandowska! Serio?! 

Niestety Maja Bohosiewicz nie zdradziła, w jakiej roli Anna Lewandowska pojawiła się na planie serialu. Myślicie, że była tylko gościem, a może zagrała epizod?

 

Polecamy: I wszystko jasne! Anna Lewandowska ma aż... 3 nianie do małej Klary! "Oszalały na jej punkcie"

 

Maja Bohosiewicz zdradziła, że Anna Lewandowska pojawiła się na planie serialu "Za marzenia".

Maja Bohosiewicz
Instagram/Maja Bohosiewicz

Czy oznacza to, że trenerka zagrała w serialu? Jak myślicie?

Anna Lewandowska w drogich ciuchach

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04