Aneta Zając pomimo sporej ilości zawodowych obowiązków bardzo dba o swoich synów. Pragnie, aby mieli wszystko, czego zapragną, a ostatnio zrobiła im niespodziankę. Z okazji urodzin wyprawiła imprezę, z której zdjęciami pochwaliła się na portalu społecznościowym. Zobacz: Zając pochwaliła się zdjęciem z urodzin synów. Zafundowała im niezłą zabawę

Reklama

Aktorka jednak nie zapomina o pracy. Na planie serialu "Pierwsza miłość" daje z siebie wszystko. Jej współpracownicy zauważyli pewną zmianę w zachowaniu i wyglądzie aktorki, od kiedy u jej boku w produkcji pojawił Wojciech Błach. Oboje po przejściach mają wiele wspólnego, a czułym uśmiechom i rozmowom ponoć nie ma końca. Teraz gwiazda i gwiazdor chcą ułożyć swoje życie na nowo:

Wygląda na to, że Błach zaczyna pisać swoją historię od początku. A Aneta jest dla niego kimś wyjątkowym. Świetnie dogadują się z Anetą, między ujęciami cały czas rozmawiają i śmieją się. Pokazują sobie w telefonach zdjęcia swoich dzieci, wymieniają się spostrzeżeniami o rozwoju małych synków. Aneta uważa go za tatę idealnego. Nie znała dotąd mężczyzny, który tak kochałby swoje dziecko - mówi w "Na żywo" osoba z produkcji.

Kibicujecie im?

Zobacz: Kamilla Baar ma sposób na kryzys w związku. Tak odważnie jeszcze nie mówiła

Zobacz także


Reklama

Aneta Zając na konferencji Reebok:

Reklama
Reklama
Reklama