Borys Szyc z nową dziewczyną
ONS

Plotkowano o kryzysie w związku Szyca. Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Borys Szyc z nową dziewczyną
ONS

Borys Szyc to z pewnością jedna z tych gwiazd, która nie ma szczęścia w miłości. Burzliwe związki i jeszcze głośniejsze rozstania były jednym z głównych tematów kolorowej prasy. Sam aktor nic sobie z tego nie robił i szybko znajdował pocieszenie w ramionach kolejnej kochanki. W pewnym momencie pojawiła się nadzieja, że być może w jego życiu nastąpiła jakaś rewolucja, bo po raz pierwszy przyznał, że żałuje kilku wcześniejszych decyzji. Przypomnijmy: Szyc wspomina związek ze Ślotałą: "Żałuję, że..."

Przy okazji związku z Justyną Nagłowską aktor zmienił nieco swoje postępowanie i nie afiszował się z nią na każdej imprezie. Nie uchroniło ich to jednak przed komentarzami o rzekomym rozstaniu. W ciągu pół roku trwania ich znajomości, wielokrotnie mogliśmy przeczytać, że nie są już razem. Justynie najbardziej miałby przeszkadzać imprezowy styl Borysa i zazdrość o byłą partnerkę. 
 

To bzdura! Borys i Justyna cały czas są razem. Nie było żadnego rozstania - zdradza znajoma pary w "Party".


W związku z całym tym zamieszaniem, zakochani zdecydowali się wyjechać z Polski i spedzili tygodniowy urlop w Egipcie w jednym z luksusowych kurortów. Aktor wrócił do kraju akurat na premierę swojego nowego filmu "Dżej Dżej" w którym gra główną rolę.

Czyżby wreszcie dojrzał do poważnego związku?

Zobacz: Ukochana rzuciła Borysa Szyca? "Miarka się przebrała" 

Party nr. 10 (172) z 12 maja 2014

Borys Szyc z nową ukochaną:

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27