Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

Tak Majdan i Prus całują się przed fotoreporterami

Nieźle bawili się na "40-stce" Radzia

Zaledwie kilka dni temu Radosław Majdan pochwalił się swoją nową dziewczyną, Anną Prus. Związek piłkarza z aktorką od samego początku wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. I chociaż początkowo para niechętnie pokazywała publicznie swoje uczucia, to teraz wszystko się zmieniło. Na wczorajszej imprezie w warszawskim klubie Bank Radosław Majdan w towarzystwie nowej partnerki świętował swoje urodziny. Zobacz: Dmuchana lala, tort i całowanie się

Piłkarz i aktorka wspólnie się bawili i pozowali na ściance. Razem wyglądali na szczęśliwych i zadowolonych z faktu, że mogą się przytulać i całować przed tłumem fotografów. Para nie szczędziła sobie czułych gestów, które zostały uwiecznione na zdjęciach.

Wszystko wskazuje na to, że Majdan i Prus zrobią teraz wszystko, żeby było o nich głośno...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Koniec miłości? Majdan i Prus oddzielnie na imprezie Playboya
Doda pewnie się ucieszy...

Kilka tygodni temu na jednej z imprez Radosław Majdan pochwalił się nową partnerką. Okazało się wówczas, że jest nią serialowa aktorka, Anna Prus. Para nie szczędziła sobie czułości, co zostało uwiecznione przez fotoreporterów. Podobnie było na urodzinach piłkarza, które połączono z promocją jego książki. Prus i Majdan razem świetnie się bawili i publicznie chwalili się swoim uczuciem całując się na ściance sponsorskiej. Zobacz: Ostre pocałunki Prus i Majdana Tego samego nie można powiedzieć po kolejnym publicznym wydarzeniu. Na imprezę Playboya celebryci przyszli osobno . Anna Prus i Radosław Majdan unikali się i nie zdecydowali na wspólne zdjęcia. Zachowanie pary wzbudziło ogromne zainteresowanie pozostałych gości oraz mediów, które już plotkują o ewentualnym rozstaniu. Zobacz jak prezentowały się inne gwiazdy na imprezie Playboya:

AKPA/ONS
Newsy
Szok! Majdan odbił dziewczynę swojemu koledze?!
Anna Prus spotykała się z piłkarzem Damianem Gorawskim

Kilka dni temu Radosław Majdan pochwalił się swoją nową dziewczyną. Piłkarz wraz z ukochaną po raz pierwszy pokazali się oficjalnie na nagraniu finałowego odcinka "Bitwy na głosy". Wybranką piłkarza została Anna Prus, którą zachwyciła się mama sportowca (zobacz: Mama Majdana: Czekam na wnuki, niedługo będą ). Okazuje się jednak, że nie wszystkim spodobał się związek aktorki z byłym mężem Dody. Według informacji Super Expressu Radosław Majdan odbił dziewczynę swojemu koledze z boiska! " Aktorka przez kilka miesięcy ukrywała swój związek przed piłkarzem i spotykała się z obydwoma sportowcami jednocześnie " donosi tabloid. Sprawę skomentował sam Damian Gorawski, były chłopak Anny Prus. - Najlepiej jakby oni się wypowiedzieli w tej sprawie. Choć cokolwiek by powiedzieli, wydaje mi się, że i tak będzie to kłamstwo - wyznał Gorawski. Ja im życzę szczęścia. Ale na ich ślub na pewno nie pójdę. Z Radkiem byliśmy kiedyś bardzo dobrymi kolegami...   Ciekawe więc, czy Anna Prus i Radosław Majdan, podobnie jak Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk będą teraz przekonywać, że związali się dopiero po zakończeniu poprzednich związków...  

ONS
Newsy
Majdan chwali się nową dziewczyną. Ładniejsza od Dody?
Czas na promowanie swojej książki?

Małżeństwo Dody i Radosława Majdana przez wiele lat wzbudzało ogromne zainteresowanie mediów. Para była nawet mianowana tytułem "polskich Beckhamów". Po kilku latach sielanki i miłosnych deklaracji na oczach milionów Polaków, małżonkowie z wielkim hukiem zakończyli swój związek. Później była para szukała szczęścia u boku innych partnerów, ale nie były to historie z happy endem. Przynajmniej jeszcze do niedawna. Od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje, że były mąż gwiazdy jest szczęśliwie zakochany, Radosław jednak milczał i niczego nie potwierdzał. Aż do minionego weekendu, gdzie na nagraniu finału muzycznego show "Bitwa na głosy" Majdan, po raz pierwszy od czasu rozstania z Dodą, pokazał się publicznie z nową partnerką ! Na widowni, obok celebryty siedziała aktorka... Anna Prus . Para nie szczędziła sobie czułości. Zastanawiamy się jedynie, czy publiczne pojawienie się Majdana i Prus nie jest spowodowane promocją książki sportowca, która już za kilka dni trafi do sprzedaży? Swoją drogą, Anna jest ładniejsza od Dody? Porównajcie:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner