Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy

Najstarszy syn Jarosława Bieniuka opiekuje się Kazikiem! Wzruszający widok...

Najstarszy syn Jarosława Bieniuka opiekuje się Kazikiem! Wzruszający widok...

Starsze dzieci Jarosława Bieniuka pokochały młodszego brata od pierwszego wejrzenia! Świadczą o tym zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych. Nowa więź się buduje!

Teraz Szymon, najstarszy syn Jarosława Bieniuka, opublikował wzruszające zdjęcie z małym Kazikiem. Tylko spójrzcie, jak się nim opiekuje! Taki starszy brat to skarb, Kazik będzie mógł na niego liczyć! 

Zobacz także: Jarosław Bieniuk odwiedził syna. Oliwia pokazała ich wspólne zdjęcie z Kazikiem!

Oliwia Bieniuk o relacji z byłą partnerką swojego ojca: "przyjaźniłyśmy się"

Szymon Bieniuk opiekuje się młodszym bratem Kazikiem 

Historia miłości Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka była zawiła. Jeszcze przed porodem Martyna oznajmiła, że nie może dojść do porozumienia z byłym partnerem i oświadczyła, że będzie samotnie wychowywała Kazika. Jednak wygląda na to, że doszli do porozumienia.

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z rodzinnych odwiedzin całej rodziny Bieniuków u najmłodszego członka rodziny. Radosną fotografią pochwaliła się Oliwia. Okazało się, że to wcale nie była jednorazowa wizyta! 

Najstarszy syn Jarosława Bieniuka opublikował wspólne zdjęcie z Kazimierzem. Nie krył radości z powodu zajmowania się braciszkiem, o czym świadczy jego szeroki uśmiech. 

Aaaaaaa😍 👨‍❤️‍👨 - skomentowała Martyna Gliwińska 

Tylko spójrzcie na to wspólne zdjęcie braci. Nie ma to jak braterska i miłość! 

Zobacz także: Martyna Gliwińska na romantycznym zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Zareagował sam Bieniuk!

Szymon Bieniuk pokazał zdjęcie z wizyty u najmłodszego brata. Tak opiekuje się Kazikiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Szymon Bieniuk (@bieniuk_szymon)

 

Zdjęciem z pierwszej wizyty całej rodziny u Martyny Gliwińskiej i Kaziemierza, pochwaliła się Oliwia Bieniuk. 

Oliwia Bieniuk poznała brata
Instagram/ Oliwia Bieniuk

 

Stosunki Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka zdecydowanie uległy poprawie po narodzinach dziecka. 

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk
EastNews/Instagram

Zobacz także
Martyna Gliwińska w ciąży

Jarosław Bieniuk po raz czwarty został ojcem - Martyna Gliwińska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Oto historia ich burzliwej miłości

 

Martyna Gliwińska o samopoczuciu w ciąży
ONS.pl
Newsy
Martyna Gliwińska na romantycznym zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Zareagował sam Bieniuk!
Martyna Gliwińska na romantycznym zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Zareagował sam Bieniuk!

Martyna Gliwińska niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko, Kazimierza. Jest to owoc związku z Jarosławem Bieniukiem . Para jednak nie kontynuuje swojego związku. Piłkarz niedawno wraz z pozostałymi  swomi dziećmi odwiedził Martynę oraz swojego najmłodszego synka. Świeżo upieczona mama pochwaliła się jednak romantycznym zdjęciem ze spaceru, na którym tajemniczy mężczyzna trzyma ją za rękę. Jest znowu zakochana?  Zobacz także:  Jarosław Bieniuk odwiedził syna. Oliwia pokazała ich wspólne zdjęcie z Kazikiem! Martyna Gliwińska z tajemniczym mężczyzną. Jest znowu zakochana?  Relacja Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka przed narodzinami Kazimierza była burzliwa. Sami zainteresowani aktualnie niewiele mówią o tym, co się pomiędzy nimi dzieje. Wiadomo jednak, że Jarosław Bieniuk bierze udział w życiu najmłodszego synka. Pierwszym zdjęciem z maluchem pochwaliła się jego starsza siostra Oliwia, która opublikowała rodzinne zdjęcie na Instagramie.  Czy serce Martyny Gliwińskiej znowu jest zajęte? Zainteresowanie budzi jej najnowsze zdjęcie z sopockiego molo, na którym trzyma za rękę tajemniczego mężczyznę:  Być turystą w swoim rodzinnym mieście - napisała Czy to oznacza, że jej nowa miłość nie pochodzi z Trójmiasta i postanowiła oprowadzić ją po rodzinnym mieście? A może to tylko nic nie znaczący podpis? Zdjęcie Martyny Gliwińskiej polubił również Jarosław Bieniuk.  Zobacz także:  Martyna Gliwińska pokazała twarz synka Kazimierza! Podobny do Jarosława Bieniuka? Martyna Gliwińska pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Czy jej serce znowu jest zajęte?          Wyświetl ten post na Instagramie.      ...

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Jarosław Bieniuk pokazał jak opiekuje się synem. Kazik rośnie jak na drożdżach!
Jarosław Bieniuk pokazał jak opiekuje się synem. Kazik rośnie jak na drożdżach!

Jarosław Bieniuk pokazał jak spędza czas ze swoim najmłodszym synkiem. Kazimierz rośnie jak na drożdżach! Czy robi się coraz bardziej podobny do taty? A może wręcz przeciwnie? Zobaczcie najnowsze zdjecia ojca i synka.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców" Jarosław Bieniuk z synem Kazimierzem. Podobny do ojca?  Historia miłości Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej była skomplikowana. Jeszcze przed porodem Martyna oznajmiła, że nie potrafi się dogadać z byłym partnerem. Oświadczyła nawet, że będzie samotnie wychowywać Kazimierza. Na szczęście udało im się dojść do porozumienia. Chłopiec urodził się w marcu 2020 roku. Starsze, przyrodnie rodzeństwo od razu go pokochało!  Jako pierwsza, wspólne rodzinne zdjęcie opublikowała Oliwia, później najstarszy syn Jarosława, Szymon pokazał jak zajmuje się bratem. Tym razem Jarosław Bieniuk, który nie jest zbyt aktywny w sieci, pokazał jak spędza czas z maluchem. Wygląda na to, że panowie wybrali się na wspólny spacer. Sportowiec opublikował także selfie z synem. Kazik rośnie jak na drożdżach. Robi się coraz bardziej podobny do taty?  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk pierwszy raz o śmierci mamy, Anny Przybylskiej: "Chciałabym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham!" Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie ze swoim najmłodszym synkiem.  Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka ze związku z Martyną Gliwińską przyszedł na świat w marcu 2020 roku.          Wyświetl ten post na Instagramie.                      ...

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk
EastNews/Instagram
Newsy
Jarosław Bieniuk odwiedził syna. Oliwia pokazała ich wspólne zdjęcie z Kazikiem!
Jarosław Bieniuk spotkał się z synem! Zobaczcie ich wspólne zdjęcie

W marcu Martyna Gliwińska po raz pierwszy została mamą i na świat przyszedł Kazimierz, owoc jej związku z Jarosławem Bieniukiem . Jeszcze przed porodem było głośno o tym, że była para nie może dojść do porozumienia i kobieta oznajmiła, że będzie samotną matką. Teraz jednak nastąpił nieoczekiwany zwrot i Oliwia Bieniuk opublikowała rodzinne zdjęcie z wizyty u Kazika. Wygląda na to, że starsze rodzeństwo jest zachwycone, że mogło poznać brata. Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie! Kody rabatowe Empik Foto to doskonała okazja, aby w atrakcyjnych cenach wywołać wszystkie wspólne, rodzinne zdjęcia! Jarosław Bieniuk odwiedził syna! Oliwia Bieniuk opublikowała na Instastories zdjęcie z odwiedzin w domu Martyny Gliwińskiej podczas której cała rodzina najprawdopodobniej po raz pierwszy poznała małego Kazika. Aby zadbać o bezpieczeństwo niemowlaka zarówno Jarosław Bieniuk, jak i jego starsze dzieci miały na twarzy maseczki ochronne, co w dobie szalejącej epidemii koronawirusa wydaje się bardzo rozsądnym posunięciem.  Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie! Zobacz także :  Martyna Gliwińska pokazała pokoik dla dziecka! "Nie musi być różowy" Martyna Gliwińska z synem Kazimierzem.  Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk przez dłuższy czas byli parą!     

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner