Małgorzata Socha
Instagram

Małgosia Socha pokazała twarze swoich dzieci! Ależ one wyrosły

Małgorzata Socha
Instagram

Małgorzata Socha pochwaliła się swoimi dziećmi! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" opublikowała na Instagramie zdjęcie córek i syna, na którym widać ich twarze!

Małgorzata Socha należy do grona gwiazd które bardzo dbają o swoją prywatność i nie publikują fotek z wizerunkiem swoich pociech - teraz jednak dumna mama zrobiła wyjątek! Małgorzata Socha pokazała, jak wyglądają Zosia, Staś i Basia! 

Małgorzata Socha pochwaliła się dziećmi

Małgorzata Socha w 2013 roku po raz pierwszy została mamą - wówczas na świecie pojawiła się pierwsza córka aktorki, mała Zosia. Cztery lata później gwiazda serialu "Przyjaciółki" urodziła drugą córeczkę - dziewczynka otrzymała imię Basia. Z kolei we wrześniu 2018 roku Małgorzata Socha urodziła syna Stanisława.

Dumna mama chętnie publikuje w sieci zdjęcia swoich pociech, ale zazwyczaj nie widać na nich twarzy Zosi, Basi i Stasia. Teraz jednak Małgorzata Socha pochwaliła się fotką, na której możemy zobaczyć, jak wyglądają jej dzieci! Internauci są zachwyceni tym słodkim widokiem!

- Jaka cudowna trójka 😍
- I te kochane małe stópki 🤩😘
- Piękny widok z rana💗💗💗🤩🤩💖💖💖
- Jakie te bąbelki ladne
- Super załoga ❤️😘- komentują internauci.

Zobaczcie urocze zdjęcie Małgorzaty Sochy ze swoimi pociechami! Spójrzcie tylko, jak one wyrosły. Zosia, Basia i Staś to prawdziwe słodziaki!

Zobacz także: Anna Starmach, Małgosia Socha czy Agnieszka Sienkiewicz rzadko pokazują mężów. Szkoda, bo są nieziemsko przystojni! 

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z dziećmi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nigdy nie jest za wcześnie żeby uczyć dzieci prawidłowych nawyków! Ja od najmłodszych lat staram się uczyć moje dzieci dbania o higienę jamy ustnej. Kondycja mleczaków ma duży wpływ na to w jakiej kondycji będą zęby stałe 🦷Przykład idzie z góry dlatego mycie zębów stało się naszym wspólnym rytuałem 😊 Ostatnio testujemy szczoteczki elektryczne od Oral-B - postacie z bajek Disney’a i specjalna aplikacja Disney Magic Timer naprawdę robią robotę i motywują dzieci do szczotkowania😊 Zosia i Basia zachwycone, a Stasio musi jeszcze chwilkę poczekać, jak widać nie narzeka😍😂 Więcej informacji znajdziecie na moich Story😎! #DzieńDziecka #Oral-B #usmiechOral-B #ad #zdrowyuśmiech @oralb @oralbpolska

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Dzieci gwiazdy serialu "Przyjaciółki" to prawdziwe słodziaki!

Małgorzata Socha z córką
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36