Szymon Majewski żartuje z Dody
ONS

Szymon Majewski śmieje się z wyroku Dody. Jaką karę wymyślił dla "krnąbrnej nyguski z Ciechanowa"?

Szymon Majewski żartuje z Dody
ONS

Szymon Majewski żartuje z Dody. Satyryk wyśmiał dzisiejsze doniesienia o przegranym procesie piosenkarki z Agnieszką Szulim. Gwiazda została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne za pobicie dziennikarki TVN. Do incydentu pomiędzy Dodą a Szulim doszło w jednym z chorzowskich klubów w 2014 roku. Jak Szymon Majewski zareagował na decyzję sądu?

 

Majewski na swoim profilu na Facebooku nazwał Dodę "krnąbrną nyguską z Ciechanowa" i zasugerował, gdzie powinna odbyć swoją karę.

Doda została skazana na prace społeczne za pobicie Agnieszki Szulim. Jedna z opcji to udział w programie Rozenek "Projekt Lady" jako krnąbrna nyguska z Ciechanowa - napisał Szymon Majewski.

Przegraną Dody w sądzie z Agnieszką Szulim bardzo konkretnie skomentowała również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka udostępniła informacje o decyzji sądu i napisała "Super".

 

Ups... Doda z pewnością nie będzie zadowolona z tych komentarzy. Myślicie, że gwiazda odpowie Majewskiemu?

 

Zobacz także: Doda skazana za pobicie Szulim! Jakie prace społeczne będzie wykonywać?

 

Szymon Majewski żartuje z Dody na Facebooku.

Majewski nazywa Dodę "krnąbrną nyguską z Ciechanowa".

 

Czekamy na komentarz Dody!

Doda
ONS

Więcej na temat Doda Szymon Majewski
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32