Maja Bohosiewicz
ONS/Instagram

Maja Bohosiewicz tańczy dla ukochanego w bieliźnie i... powala figurą! Musicie zobaczyć to WIDEO

Maja Bohosiewicz
ONS/Instagram

Maja Bohosiewicz pochwaliła się "zmysłowym" tańcem na Instagramie. Gwiazda zamieściła filmik ze swoim pląsami, które wykonała specjalnie dla ukochanego. Jej taniec miał być prezentem dla partnera, który  - jak sama informuje - właśnie rozpoczął współpracę z Japończykami. Aktorka zamiast przygotować sushi, postanowiła na coś znacznie bardziej oryginalnego. Wykonała dla swojego narzeczonego taniec, inspirowany tradycyjnym tańcem japońskich gejsz. Wyszło przezabawnie!

 

Zobacz też: Dlaczego Maja Bohosiewicz wycofała się z czarnego protestu? "Wciskają ciemnotę! Przeczytałam tę ustawę i nie ma tam..."

 

Maja Bohosiewicz tańczy dla ukochanego na Instagramie

Maja Bohosiewicz słynie z dużego poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Filmik z tańcem w jej wykonaniu może rozbawić do łez. Z pewnością spodobał się partnerowi aktorki, który nagrał całą scenkę.

Kiedy Twój Ukochany rozpoczyna współpracę z Japończykami, a Ty postanawiasz zrobić mu niespodziankę i uważasz, że sushi byłoby passe, a przecież nieźle tańczysz - opisała sytuację Maja Bohosiewicz.

Na wideo widzimy Maję tańczącą w bieliźnianej sukience lub koszulce nocnej. Ta "kreacja" pięknie wyeksponowała figurę gwiazdy. Maja Bohosiewicz po urodzeniu dziecka, bardzo szybko wróciła do dawnej figury. Niedawno pochwaliła się na Instagramie, że waży zaledwie 47,4 kg przy wzroście 165 cm. Na filmiku widać, że jest bardzo szczupła i... pełna energii! Musicie zobaczyć to wideo!

 

Polecamy: Jak okazywać uczucia? Liczą się zarówno gesty, jak i słowa

 

Maja Bohosiewicz pochwaliła się tańcem dla swojego partnera. Jak jej wyszło?

 

Aktorka po ciąży zachwyca figurą. Niedawno zdradziła, że waży jedynie 47,4 kg!

Maja Bohosiewicz na imprezie Martini
ONS

Maja Bohosiewicz po ciąży szybko wróciła do dawnej sylwetki. Jej sekretem jest zamiłowanie do aktywności fizycznej i... tańca. ;)

Maja Bohosiewicz pokazała syna

 

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01