Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magda Modra jest w ciąży
ONS
Newsy

Magda Modra jest w ciąży! Który to już miesiąc?

Prezenterka spodziewa się drugiego dziecka

Polski show-biznes w ostatnich kilkunastu miesiącach przeżywa prawdziwy baby boom. Kolejne aktorki i piosenkarki obwieszczają radosne nowiny, a część z nich zdążyła już przywitać na świecie swoje dzieci. Nieco ponad tydzień temu urodziła Anna Mucha. Przypomnijmy: Anna Mucha urodziła. Pokazała zdjęcia noworodka na swoim blogu

To jednak nie koniec. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, do grona przyszłych mam dołączyła Magda Modra - aktorka jest w około 4 miesiącu ciąży. Znana z rodzinnego życia gwiazda błogosławiony stan przyjęła z wielkim entuzjazmem, jest już bowiem mamą 7-letniej córki, która nosi oryginalne imię Mia. Z narodzin kolejnego potomka jest również zadowolony mąż Magdy, aktor Marek Krupski.

Modra w ostatnim czasie prowadziła własny program na Polsat Cafe, ale z racji wyuczonego zawodu dyplomowanej aktorki mogliśmy ją również podziwiać w serialach "Prawo Agaty" i "Barwy Szczęścia". Jak ciąża wpłynie na jej pracę?
 

Magda nie posiadała się ze szczęścia, gdy dowiedziała się o ciąży. Rodzina jest dla niej niezwykle ważna, a wspólne chwile z córką i Markiem bezcenne. Ewentualna przerwa w pracy w ogóle jej nie martwi, może też liczyć na wyrozumiałość swoich pracodawców. Powiększająca się rodzina, ukochany mąż u boku - więcej jej do szczęścia teraz nie potrzeba - wyjawia w rozmowie z nami znajoma Magdy.


Przyszłym rodzicom gratulujemy!

Zobacz: Piękne ciało Magdy Modrej w reklamie kosmetyków
Gwiazda Polsatu na rodzinnych wakacjach w Kenii:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Akpa
Newsy
Piękna prezenterka Polsatu jest w ciąży!
Który to już miesiąc?

Magda Modra ostatnio zniknęła z salonów i skupiła się na życiu rodzinnym. Okazuje się, że miała ku temu poważne powody. Jak informuje serwis AfterParty.pl , aktorka "Prawa Agaty" spodziewa się dziecka. Według doniesień serwisu, Magda jest w 4 miesiącu ciąży. W rodzinie prezenterki Polsatu zapanowała ogromna radość na wieść, że mała Mia będzie miała rodzeństwo. Ojcem dziecka jest mąż Modrej, Marek Krupski .   Magda nie posiadała się ze szczęścia, gdy dowiedziała się o ciąży. Rodzina jest dla niej niezwykle ważna, a wspólne chwile z córką i Markiem bezcenne . Ewentualna przerwa w pracy w ogóle jej nie martwi, może też liczyć na wyrozumiałość swoich pracodawców. Powiększająca się rodzina, ukochany mąż u boku - więcej jej do szczęścia teraz nie potrzeba - wyjawia w rozmowie z AfterParty.pl znajoma Magdy. Polki.pl gratulują! Zobacz także: Piękne ciało Magdy Modrej w reklamie kosmetyków Magda Modra na rodzinnych wakacjach w Kenii Modra i Horodyńska na manicure przez pokazem Zienia

Magda Modra urodziła córkę
ONS
Newsy
Magda Modra urodziła! Jakie imię wybrała dla drugiej córki?
Kolejna ciąża rozwiązana

W styczniu tego roku jako pierwsi informowaliśmy was o tym, że Magda Modra jest w ciąży. Dziennikarka Polsatu nie porzuciła jednak pracy i życia towarzyskiego. Często wraz ze swoim mężem, Markiem Krupskim , pojawiała się na branżowych imprezach i salonach, dzięki czemu mogliśmy oglądać jak rośnie jej ciążowy brzuszek. Przypomnijmy:  Magda Modra na planie "TzG". Pokazała swój ogromny ciążowy brzuszek Przed chwilą dotarła do nas radosna wiadomość. Prezenterka dziś w nocy urodziła córeczkę! Wraz z partnerem zapewniała w rozmowie z nami , jak i w wywiadzie dla "Gali", że nada jej oryginalne imię Mila . Młoda mama czuje się bardzo dobrze. Magda Modra ma zamiar wrócić do pracy tuż po urlopie macierzyńskim. - Tak, potwierdzam. Magda urodziła drugą córkę, wczoraj przed północą - potwierdza w rozmowie z AfterParty.pl, Anna Adamiak z Oxy Management, agentka gwiazdy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia. Zobacz:  Znamy imię i płeć dziecka Magdy Modrej  Magda Modra zoorganizowała baby-shower:

Szczegóły wypadku Magdy Modrej
ONS
Newsy
Magda Modra walczyła o życie! Nowe szczegóły wypadku
"Była jedną nogą na drugim świecie"

W ubiegłym tygodniu poinformowaliśmy Was o wypadku Magdy Modrej . Gwiazda Polsat Cafe jechała razem z córką Leą przez Aleję Wilanowską, gdzie zderzyła się z innym kierowcą. Dotychczas nieznane były szczegóły stłuczki, które z informacji lokalnych serwisów wskazywały na niewielką w szkodach kolizję. Tymczasem okazuje się, że wypadek Modra mogła przepłacić życiem . Przypomnijmy: Tylko u nas! Modra miała groźny wypadek AfterParty.pl skontaktowało się ze znajomą aktorki. W rozmowie z nami przyznaje bez skrupułów, że Magda chroniąc swoim ciałem 2,5 miesięczną córkę naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo. Niewiele brakowało, aby stłuczkę przepłaciła życiem! - Magda widząc pędzące wprost na jej pojazd auto zasłoniła swoim ciałem maleńką Leę, ratując w ten sposób jej życie, przez co doznała licznych obrażeń wewnętrznych i po przewiezieniu do szpitala została poddana natychmiastowej wielogodzinnej operacji. Jedną nogą była już na drugim świecie - mów nam koleżanka Modrej Informacje potwierdza agentka aktorki, Anna Adamiak z Oxy Management: - Do wypadku doszło w środę 13 sierpnia, a nie 17 jak informowały media. W chwili obecnej przebywa nadal w szpitalu pod opieką lekarzy i bardzo powoli powraca do zdrowia . Trzymamy kciuki za Magdę i życzymy dużo zdrowia. Zobacz: Modra nie jest już blondynką. Zafundowała zmianę też córce Tak wygląda córka Magdy, Lea:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner