Gwiazdy, które pożegnaliśmy w ostatnim roku Kora nie żyje Tomasz Stańko nie żyje Kazimiera Utrata nie żyje Konrad Gaca nie żyje
Gwiazdy, które pożegnaliśmy w ostatnim roku
East News
1/11
Gwiazdy, które pożegnaliśmy w ostatnim roku
East News

 

1 listopada, jak co roku odwiedzamy groby naszych bliskich i wspominamy tych, którzy już od nas odeszli. Niestety, w 2018 roku musieliśmy pożegnać wiele gwiazd, które już na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Z okazji Święta Zmarłych przygotowaliśmy galerię, w której wspominamy aktorów, muzyków, dziennikarzy, gwiazd świata sportu, a wśród nich znaleźli się m.in. Kora, Bogdan Sawicki, Wojciech Pokora, Konrad Gaca, Tomasz Stańko, Zombie Boy czy Kazimiera Utrata. 

 

Zobaczcie, kogo pożegnaliśmy w 2018 roku... 

 

Zobacz także: Ponad miesiąc po śmierci Kory odszedł ukochany pies artystki. W sieci pojawił się wzruszający wpis!

2/11
Kora nie żyje
East News

Wybitna wokalistka zespołu Maanam zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu. Artystka miała 67 lat. O  śmierci Kory poinformował jej mąż, Kamil Sipowicz. 

Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Wielka artystka, piosenkarka, poetka, malarka. Wyjątkowa kobieta, żona, matka, babcia, przyjaciółka. Ikona wolności. Zawsze bezkompromisowa w dążeniu do prawdy. Zaangażowana w ruch hipisowski, w działalność pierwszej Solidarności, w budowę demokracji i ruchy kobiece- napisał na Facebooku.

 

Zobacz także: Przejmujący widok na pogrzebie Kory. Artystkę pożegnała jej ukochana suczka Ramonka...

3/11
Tomasz Stańko nie żyje
East News

Niestety, dzień po śmierci Kory w mediach pojawiła się kolejna, bardzo smutna wiadomość- zmarł Tomasz Stańko. Wybitny muzyk miał 76 lat. 

4/11
Kazimiera Utrata nie żyje
East News

12 sierpnia odeszła Kazimiera Utrata. Aktorka, która grała panią Stasię w serialu "Klan" miała 86 lat. 

5/11
Konrad Gaca nie żyje

16 sierpnia dowiedzieliśmy się o śmierci Konrada Gacy. Twórca słynnej diety odchudzającej zmarł w swoim domu. Konrad Gaca miał 42 lata.

 

Zobacz także: "Czekaj tam na mnie Niuniu" Poruszający gest żony Konrada Gacy. Tak pożegnała swojego ukochanego!

6/11
Bogdan Sawicki nie żyje
East News

16 października w mediach pojawiła się kolejna smutna informacja. Bogdan Sawicki zmarł w wieku 51 lat. Dziennikarz od dłuższego czasu zmagał się z chorobą nowotworową. 

 

Zobacz także: Bogdan Sawicki walczył do samego końca. Zobaczcie ostatni wpis dziennikarza przed śmiercią

8/11
Wojciech Pokora nie żyje
East News

4 lutego zmarł Wojciech Pokora. Uwielbiany przez widzów aktor, który wystąpił m.in. w takich filmach jak: "Pszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą" czy "Czterdziestolatek" odszedł w wieku 83 lat. 

9/11
Nie żyje Zombie Boy! Miał 32 lata. Popełnił samobójstwo
EastNerws

3 sierpnia zagraniczne media obiegła waidomość o samobójczej śmierci słynnego kanadyjskiego modela. Zombie Boy został znaleziony martwy 1 sierpnia- miał zaledwie 32 lata. 

 

Zobacz także: "Był dla każdego bardzo serdeczny" Honorata Skarbek wspomina pracę z Zombie Boyem!

10/11
Mac Miller nie żyje

Na początku września zmarł popularny młody raper, Mac Miller. 7 września muzyk został znaleziony martwy w jego domu z Los Angeles. Według nieoficjalnych informacji były chłopak Ariany Grande miał przedawkować narkotyki. Amerykański raper miał zaledwie 26 lat. 

 

Zobacz także: DRAMATYCZNE wieści! Były chłopak Ariany Grande przyczynił się do śmierci Mac Millera?! To dlatego go zostawiła?!

11/11
Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

27 sierpnia zmarł ukochany syn Leszka Millera. O śmierci Leszka Millera juniora poinformowała jego córka, Monika. Wstępne ustalenia prokuratury wskazywały, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

 

Zobacz także: "Rozegrał się horror", partnerka syna Leszka Millera pierwszy raz o jego śmierci! Na jaw wychodzą nowe fakty!

Więcej na temat Konrad Gaca Kora Zombie Boy