Doda z rodzicami
East News

Przez koronawirusa Doda obawia się o zdrowie rodziców! Podjęła trudną decyzję

Doda z rodzicami
East News

Doda nie pojedzie do domu na Wielkanoc. Dlaczego pierwszy raz od dawna nie spędzi świąt z rodzicami?  Dorota Rabczewska z mężem Emilem Stępniem będą w Warszawie.

Od pięciu lat, a więc od czasu, gdy jej mama zachorowała na nowotwór, gwiazda zawsze na Wielkanoc i Boże Narodzenie jechała do rodzinnego domu w Ciechanowie. Rok temu leczenie onkologiczne przeszedł również tata artystki. W związku z tym państwo Rabczewscy są bardziej zagrożeni infekcją koronawirusem. Czas epidemii dla wszystkich jest bardzo trudny!

„Absolutnie nie chcę narażać zdrowia rodziców, więc razem z bratem podjęliśmy decyzję, że nie odwiedzimy ich tym razem”, mówi nam Doda. – Jest nam przykro, że spędzimy Wielkanoc osobno, ale jeżdżenie po kraju i stwarzanie ryzyka roznoszenia wirusa to najgorsze, co można teraz zrobić dla seniorów – dodała.

A co z filmem „Dziewczyny z Dubaju”? Czy prace nad nim zostały zawieszone? Na szczęście Doda Emil Stępień zakończyli już etap castingów i wszystkich aktorów mają wybranych. Na razie przez miesiąc pracują z domu, przez Intrernet. A potem zobaczą, jakie dalsze działania będą podejmować.

Gwiazdy z grzywką: Dorota Rabczewska-Stępień
East News

 

Doda z rodzicami
East News

Więcej na temat Doda
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17