Klara Lewandowska w koszulce PLNY za 79 zł
Instagram

Klara Lewandowska w koszulce PLNY za 79 zł. Tak Anna Lewandowska wspiera polskie marki!

Klara Lewandowska w koszulce PLNY za 79 zł
Instagram

Anna Lewandowska kolejny weekend spędziła rodzinnie. Spacer z córeczkami i mężem, a potem obowiązkowo lody w cukierni. Trenerka postanowiła pochwalić się na Instagramie tak spędzonym dniem i opublikowała na Instastories zdjęcie Klary. Dziewczynka jest już naprawdę duża, a naszą uwagę zwróciła jej stylizacja. Wszystko wskazuje na to, że Klara nadal woli wygodne zestawy niż sukienki, o czym jakiś czas temu pisała Anna Lewandowska. Zobaczcie sami!

Klara Lewandowska w koszulce PLNY LALA za 79 zł

Anna Lewandowska niedawno trochę narzekała na fakt, że Klara nie chce nosić sukienek. Dziewczynka preferuje wygodne zestawy, w których czuje się swobodnie i bez problemów może spędzać czas na zabawie.

Na gorący dzień trenerka wybrała dla córki koszulkę z napisem Friends marki PLNY LALA w kolorze butelkowej zieleni, która kosztuje 79 zł. Do tego wygodne szorty w ciemnym kolorze i jasne sandały marki Mrugała. Wygląda na to, że Anna Lewandowska wspiera polskie marki!

Tylko spójrzcie na urocze zdjęcie Klary!

Zobacz także: Urodzinowa sukienka Klary Lewandowskiej robi furorę! Niemal taka sama kosztuje 180 złotych

Klara Lewandowska w koszulce PLNY za 79 zł
Instagram

Koszulka PLNY LALA dla dzieci w kolorze zielonym na stronie marki kosztuje 79 zł. 

Koszulka PLNY za 79 zł
Mat. promocyjne

 

Anna Lewandowska dba o rozwój stopy swoich dzieci. Klara zawsze chodzi w profilowanych butach dla dzieci, które dbają o prawidłowe ustawienia. Gwiazda najczęściej stawia na buty polskiej marki Mrugała. 

Klara Lewandowska i jej zabawkowa kuchnia
Instagram

 

 

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05