Julia Wieniawa i Baron byli w Vitkacu

Julia Wieniawa chce zrobić to dla Barona! Musi jej naprawdę na nim zależeć!

Julia Wieniawa i Baron byli w Vitkacu

Związek Julii Wieniawy i Barona trwa w najlepsze! Gdy w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że tych dwoje łączy coś więcej niż zwykła przyjaźń, niektórzy przecierali oczy ze zdumienia. Młodziutką gwiazdkę i muzyka Afromental dzieli bowiem 15 lat różnicy. Mimo wszystko wygląda na to, że Julia i Baron świetnie się dogadują. Do tego stopnia, że gwiazda "Rodzinki.pl" postanowiła zrobić coś wyjątkowego dla swojego ukochanego... Zobaczcie poniżej!

Julia Wieniawa nauczy się gotować dla Barona?

Grafik młodziutkiej gwiazdy pęka w szwach. Julia Wieniawa gra w serialach, filmach, reklamach. Oprócz tego marzy o tym, aby wydać swój pierwszy solowy krążek. W tym całym zamieszaniu brakuje jej czasem chwili na tak przyziemne zajęcie, jakim jest między innymi gotowanie. Do tej pory Julia jadała na mieście lub korzystała z modnych diet pudełkowych. Teraz jednak nastąpił przełom!

Zobacz także: Nie uwierzycie, co planują zrobić razem Julia Wieniawa i Baron! To kolejny ważny krok w ich związku

Julia Wieniawa zdecydowała, że chce nauczyć się gotować dla Barona. Co więcej, aktorka podjęła już pewne kroki w tym kierunku. Na jednej z grup na Facebooku celebrytka zamieściła pytanie o kursy gotowania. 

Brak umiejętności gotowania nie jest końcem świata. Muzyk pokochał ją zupełnie za coś innego. I nawet nie wymagał od niej takich zmian. Była to jej własna inicjatywa - twierdzi informator Pomponika.

Myślicie, że już niedługo Julka zaskoczy Barona jakąś wyjątkową potrawą?

Julia Wieniawa chce się nauczyć gotować dla Barona
Facebook

Julia i Baron nie kryją już swojego uczucia

Julia Wieniawa, Baron razem na zakupach
Instagram

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13