Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej?
Instagram/ONS

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Annie Przybylskiej? Już od kilku miesięcy trwają prace nad scenariuszem produkcji o uwielbianej przez Polaków aktorce. Radosław Piwowarski postanowił stworzyć film, w którym pokaże, jak wyglądały początki kariery Ani. Reżyser w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!" mówił, że nie zamierza pokazywać dramatycznej walki aktorki z nowotworem. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Piwowarski chce, żeby w obsadzie filmu pojawił się życiowy partner Ani, Jarosław Bieniuk. 

Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne- mówił Radosław Piwowarski.

 

Jarosław Bieniuk nie wystąpi w filmie

Od chwili, kiedy Radosław Piwowarski zdradził swoje plany wobec Jarosław Bieniuka, wszyscy zastanawiali się, czy sportowiec przyjmie zaproszenie i rzeczywiście pojawi się na zdjęciach próbnych do filmu o Ani Przybylskiej. Sam Jarosław Bieniuk w rozmowie z "Twoim imperium" zapewnia, że nie zobaczymy go na dużym ekranie.

Absolutnie nie widzę siebie w roli aktora . Przed kamerą nie pojawię się zatem ani w roli głównej, ani w żadnej innej. Plany wciąż są na etapie dyskusji. Rozmawiam z reżyserem, nanoszę poprawki i swoje sugestie. Wraz z całą rodziną myślimy o tym intensywnie. Zobaczymy, jak to wyjdzie - przyznał Bieniuk.

Żałujecie, że Jarosław Bieniuk nie chce zagrać w filmie?

 

Zobacz także: Radosław Piwowarski o początkach kariery Ani Przybylskiej: Mogła zostać legendą. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Jarosław Bieniuk nie chce zagrać w filmie o Ani Przybylskiej.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

 

Sportowiec zdementował plotki.

Jarosław Bieniuk na zawodach CSIO Sopot 2017