Izabela Janachowska
EastNews

Izabela Janachowska zachwyca figurą po ciąży na ramówce TVN. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Izabela Janachowska
EastNews

W czwartek stacja TVN zaprezentowała swoje propozycje na jesień. Na imprezie jak zawsze nie zabrakło tłumów gwiazd, w tym m.in. Magdy Gessler, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Andrzeja Piasecznego z mamą, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Doroty Szelągowskiej. Na czerwonym dywanie była obecna także Izabela Janachowskia, która kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Prezenterka zachwycała figurą po ciąży! Zobaczcie zdjęcia. 

Izabela Janachowska na ramówce TVN 

W połowie maja Izabela Janachowska po raz pierwszy została mamą. Gwiazda urodziła synka, który otrzymał imiona Christopher Alexander. Wbrew powszechnej modzie prezenterka pokazuje swoje dziecko w sieci i nie ukrywa jego twarzy. Izabela wystąpiła nawet z chłopcem na okładce jednego z magazynów. Maluszek całkowicie odmienił jej życie!

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała czwarty wózek syna! Znamy markę i cenę

Na czwartkowej konferencji stacji TVN Izabela zachwycała swoją figurą. Tancerka postawiła na czerwony dopasowany komplet, który podkreślał jej sylwetkę. Widać, że Janachowska wróciła już do wagi sprzed ciąży, co nie jest łatwe w tak krótkim czasie. Świeżo upieczona mama wyglądała świetnie! 

Przypomnijmy, że Izabela prowadzi w TVN Style programy o tematyce ślubnej. Ekspertka pomaga w organizacji wesel, wyborze idealnej sukni oraz radzi, jak najlepiej usadzić swoich gości na weselu. Programy Izabeli Janachowskiej cieszą się wielką popularnością. Sama prezenterka dzieli się też radami na YouTubie!

Zobaczcie, jak Izabela wyglądała na wybiegu! Do twarzy jej w czerwieni? 

Izabela Janachowska na ramówce 

Izabela Janachowska
ONS

Tak prezentowała się gwiazda

Izabela Janachowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

 

Więcej na temat Iabela Janachowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09