Chajzer kpi z wypadku Joanny L.
ONS

Chajzer kpi z wypadku Joanny L. Porównuje jej stłuczkę do zabójstwa Darka K.

Chajzer kpi z wypadku Joanny L.
ONS

Wypadek Joanny L. poruszył nie tylko internautów, ale i show-biznes. Koleżanki i koledzy z branży póki co nie komentują zdarzenia, choć nie wszyscy. Karolina Korwin Piotrowska była szczerze tą informacją i nie ukrywa, że aktorka będzie potrzebowała dobrych prawników. Przypomnijmy: Korwin skomentowała wypadek Liszowskiej. Zdziwił ją wynik testu alkomatem

Sprawa nie umknęła też uwadze Filipowi Chajzerowi, który otwarcie gardzi celebrytami i chętnie z nich szydzi. Reporter "Dzień Dobry TVN" nie ma równiez litości dla Joanny L., a przy okazji nawiązuje też do głośnej sprawy sprzed kilku tygodni czyli wypadku Dariusza K., który pod wpływem kokainy potrącił śmiertelnie starszą kobietę. Chajzer drwi na Facebooku i zastanawia się głośno, jaką linię obrony wybierze gwiazda. Zaleca jej wytłumaczenie 1,2 promila alkoholu we krwi... leczeniem żylaków.


Nawalona celebrytka w porsze srolsze. Cudownie! Ciekawe jakie dolegliwości leczyła. Skoro koka jest na ból brzucha to wóda może na... żylaki? - pyta prześmiewczo na swoim Facebooku.


Celna uwaga czy trochę za ostro?

Zobacz: Mamy zdjęcia z wypadku Joanny L. Zderzyła się z dwoma autami!

Zdjęcia z wypadku Joanny L.:

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27