Edyta Górniak

Edyta Górniak planuje ślub z nowym partnerem? Zobacz, co zdradziła gwiazda!

Edyta Górniak

 

Wygląda na to, że związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego jest bardzo poważny. Artystka obecnie jest w trasie koncertowej i ze swoim partnerem widuje się dosyć rzadko. Media podejrzewały parę o rozstanie, ale okazało się, że to tylko plotki i będą się widywali znacznie rzadziej przez plany zawodowe artystki. W końcu jest w trakcie nagrań do nowej płyty. W związku z tym gwiazda wytąpiła ostatnio w jednej z telewizji śniadaniowych i zdradziła coś, czego nikt się nie spodziewał...

 

Zobacz: Edyta Górniak i jej ukochany Mateusz Zalewski muszą się rozstać! Czy ich związek przetrwa próbę czasu?

 

Edyta Górniak zdradza swoje plany na przyszłość?

 

Górniak zapytana w "Pytaniu na śniadanie" o życie osobiste, poruszyła temat swojego syna Allana. Gwiazda chce, aby był zawsze szczęśliwy i spełniony. Jednocześnie boi się, że ktoś może złamać mu serce! Temat rozmowy zszedł na uczucia i dziennikarz zapytał artystkę, czy myśli o ślubie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy! Górniak wyznała, że jest gotowa na stabilizację, a co za tym idzie małżeństwo.

 

Tak, już teraz bym chciała - powiedziała otwarcie.

 

Dodała jeszcze, że nie zamierza tracić przez to swojej wolności, ale chciałaby mieć  bezpieczny dom, do którego zawsze mogłaby wrócić! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday my Love ♥️🎂🥂🎉🎈🎊🍾

Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)

 

Edyta Górniak na okładce "Party"

Edyta Górniak na okładce Party

Edyta Górniak

Edyta Górniak
ONS.pl

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05