Doda

Doda zawiesza koncerty. "W rodzinie pojawił się nowotwór"

Doda

Niepokojące wiadomości płyną od Doroty Rabczewskiej. Gwiazda na swoim Instagramie właśnie poinformowała fanów i media, że jest zmusza zawiesić najbliższe aktywności zawodowe. Niestety, jak się okazało, jeden z członków jej rodziny poważnie zachorował... Przeczytajcie cały komunikat Dody.

Doda: Nie mam dobrych informacji

Doda obecnie promuje swoją najnowszą płytę "Dorota". Krążek artystki jest hitem, a bilety na ostatni koncert w Lublinie zostały co do jednego wyprzedane! Fani gwiazdy niestety w najbliższym czasie muszą uzbroić się w cierpliwość. 35-latka właśnie poinformowała, że zawiesza wszelkie zawodowe aktywności. Co dokładnie napisała?

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie - napisała Dorota. 

Dorota Rabczewska nie zdradziła więcej szczegółów, wiadomo jednak, że jest bardzo zżyta z rodziną i zrobi dla niej wszystko. Nic dziwnego, że w tak trudnym czasie chce w całości poświęcić swój czas najbliższym. 

Dodzie przesyłamy mnóstwo wsparcia! I trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia jej bliskiego.

Doda smutna
EastNews

Dorota jest bardzo zżyta ze swoją rodziną. "Dbajcie o bliskich" - pisze. 

Doda smutna z rodzicami
Instagram

Zobacz także: Doda w spektakularnych kreacjach na koncercie w filharmonii! 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39