Doda z urodzinowym tortem. 29 urodziny Dody. Tort Dody

Doda pokazała królewski tort urodzinowy. Jest piękny!

Doda z urodzinowym tortem. 29 urodziny Dody. Tort Dody

Dziś Doda obchodzi swoje 29 urodziny! To dobry czas na podsumowanie jej sukcesów, a tych gwiazda ma na swoim koncie całkiem pokaźną sumę. Przez ostatnie lata kariery udało jej się zgromadzić 93 nagrody. Oprócz gratulacji, dziś jest dobra okazja, aby złożyć wokalistce życzenia. W ramach prezentu ekipa przygotowała dla niej specjalny wirtualny tort urodzinowy.

Zobacz: Wiemy jak Doda spędzi urodziny!

Ciastko jest różowe, widnieje na nim korona godna królowej, pantofelek i czarodziejska różdżką. Do zdjęcia, które ekipa załączyła na Facebooku jest też krótki komentarz:

 - Z okazji urodzin Dody, chcielibyśmy życzyć Jej wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim zdrowia, miłości, radości z każdego dnia oraz spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki za każdą chwilę, każdy dobry gest, za wszystkie podnoszące na duchu słowa. Dzięki za to, że jesteś jaka jesteś - jakkolwiek banalnie to brzmi.
TWOJA EKIPA


Tegoroczne urodziny Doda spędza w Wiedniu, gdzie zagra koncert dla swoich fanów i przyjaciół. Później zorganizuje wielką imprezę. Dlatego z tej okazji życzymy królowej estrady samych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym! :)

Urodzinowy tort Dody

A tak Doda świętowała urodziny rok temu, razem z AfterParty.pl:

Więcej na temat Doda tort urodzinowy
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48