Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

"Sprowadzę przyjaciół z Gorzowa i zrobię wielką imprezę" Co będzie świętował Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski już 1 stycznia 2016 skończy 20 lat. Muzyk nie będzie jednak mógł wyprawić w sylwestra wielkiej imprezy, bo podobnie jak większość artystów, spędzi ostatnią noc tego roku na scenie. To jednak nie znaczy, że Dawid nie ma zamiaru w ogóle świętować. Zdradził nam, jaki ma plan!

Dawid Kwiatkowski o tym, jak będzie świętować urodziny

Zaraz kończę 20 lat. Będę świętował, zrobię wielką imprezę. Wszystkich przyjaciół z Gorzowa ściągam autokarem, jeśli się oczywiście zgodzą. Chcę z nimi świętować, bo mi ich tu brakuje. Mam nadzieję, że spędzą ze mną te kilka dni po urodzinach, bo w sylwestra pracuję. Są plany, żeby podczas moich urodzin nakręcić teledysk -  powiedział nam Dawid Kwiatkowski. 

Ostatnie miesiące to pracowity czas dla młodego wokalisty - zagrał wiele koncertów, a do tego został jurorem nowego polsatowskiego show "SuperDzieciak"

 

ZOBACZ: Dawid Kwiatkowski o fankach: "Już nie całują mi butów"

 

Dawid Kwiatkowski na MTV EMA PRE-PARTY

Dawid Kwiatkowski w skórzanej kurtce i w koszuli w kratę na ściance
ONS

 

Dawid Kwiatkowski na jesiennej ramówce Polsatu 2015

Dawid Kwiatkowski na jesiennej ramówce Polsatu 2015

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dawid Kwiatkowski wychodzi z TVP
Newsy
Dlaczego Dawid Kwiatkowski nie chodzi na ścianki i nie bywa na salonach? WIDEO!

Dawid Kwiatkowski rzadko bywa na warszawskich salonach. Dlaczego? Przecież i dol nastolatek zawsze jest otoczony przez grono fanek, które szaleją na jego punkcie... “Nie pojawiam się na żadnych imprezach niezwiązanych z muzyką, bo nie mam po co. Zarabiam muzyką, a nie chodzeniem na ścianki i pozowaniem do zdjęć ” - powiedział nam Dawid. Dawid Kwiatkowski o swoim bracie Michale Kwiatkowskim Jest jedno miejsce, w którym można go spotkać regularnie. To plan programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym bierze udział jego brat Michał Kwiatkowski . Chodzę na plan “Twoja twarz brzmi znajomo”, bo czuję się zobowiązany kibicować mojemu bratu, który kibicował mi przez cały czas. Mówi, że jak widzi mnie na planie, to czuje się lepiej, wiec muszę tam być - przyznał Dawid w rozmowie z Party.pl Bracia wspierają się na każdym kroku! Myślicie, że udział w programie “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz pokazywanie się na salonach z chłopakiem pomoże Michałowi Kwiatkowskiemu zaistnieć na polskim rynku muzycznym? Francję już podbił!    

Jury SuperDzieciak, Dariusz Michalalczewski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Stużyńska, Dawid Kwiatkowski
WBF
TV-Show
Czego Dawid Kwiatkowski nauczył się od Magdy Stużyńskiej? Nie zgadniecie:) WIDEO
O czym rozmawiają jurorzy show "SuperDzieciak"? Okazuje się, że Roma Gąsiorowska i Magda Stużyńska matkują młodemu Dawidowi Kwiatkowskiemu.

Jaka panuje atmosfera na planie nowego show SuperDzieciak ? Czy jurorzy się lubią i najważniejsze, o czym rozmawiają w przerwach między ujęciami? Teraz już wiadomo. Roma Gąsiorowska i Magda Stużyńska zdradzają sobie nawzajem, jakich kremów używać, żeby wyglądać młodo. A najbardziej lubią radzić Dawidowi Kwiatkowskiemu I najwyraźniej lubią mu matkować, bo podpowiadają wokaliście, co ma robić, żeby... nie marzły mu dłonie i jak wywabić plamy z barszczu ! Jurorki SuperDzieciaka zrobiły nawet podział, czego będą uczyć młodego wokalistę. Rozmawiamy o Dawidzie, że dojrzał przy nas, rozwinął się, wielu rzeczy mógł się od nas nauczyć, dowiedzieć - mówiła Magdalena Stużyńska. - Ja będę Dawidowi mówiła o dobrych manierach i jak wywabić plamę z barszczu - dodała. Ja o całej reszcie! - dopowiedziała Roma Gąsiorowska. Jak na wyznania jurorek zareagowali Dawid Kwiatkowski i Dariusz Michalczewski ? Zobaczcie wideo. Zobacz: Fantastyczny gest Dawida Kwiatkowskiego na koncercie. Wzrusza do łez

Dawid Kwiatkowski w czapce
TV-Show
Dawid Kwiatkowski o show "SuperDzieciak": "Sam jestem dzieciakiem i to mi pomaga!" WIDEO

W październiku na antenie Polsatu pojawiło się nowe show "SuperDzieciak", w którym uczestnicy prezentują swoje talenty. Ich występy ocenia jury w skład, którego wchodzą Roma Gąsiorowska, Dariusz Michalczewski, Magdalena Stużyńska i Dawid Kwiatkowski. Młody artysta jest idolem dla wielu dzieciaków, które zgłaszają się do programu. W rozmowie z Party.pl przyznał, co pomaga mu w nawiązaniu pozytywnych relacji z osobami zgłaszającymi się do "SuperDzieciaka". Co powiedział? Sam jestem dzieckiem! I to jest chyba najważniejszy taki myk, że dzieciak siedzi za stołem jurorskim, więc fajny mam kontakt z tymi dziećmi. Ta droga, którą oni chcą przejść, ja przeszedłem niedawno i mam informacje, które mogę im przekazać. Na czym skupia się Dawid Kwiatkowski oceniając uczestników? Jak nie trudno się domyślić muzyk szczególną uwagę poświęca występom wokalnym i w tej kwestii jest w stanie poradzić najwięcej: Całą uwagę przykuwam do dźwięków, bo jestem wokalistą. Ale staram się obiektywnie oceniać wszystkie występy. A jakie minusy ma udział w tego typu show? Posłuchajcie!   ZOBACZ:  Czego Dawid Kwiatkowski nauczył się od Magdy Stużyńskiej? Nie zgadniecie:)    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner