Party Stories
Królowa krytykuje stylizacje Meghan Markle
East News
Newsy

Choć wszyscy tak mówią o Meghan, królowa nigdy nie użyje tego określenia!

Uważa je za wulgarne!

 

Królowa Elżbieta nigdy nie używa określenia „być w ciąży”. Uznaje je za zbyt proste, mało eleganckie, a wręcz wulgarne. Dlatego z pewnością rażą ją wszechobecne nagłówki, w których używany jest ten zwrot w stosunku do księżnej Meghan. Dobrze, że królowa nie śledzi portali internatowych – tam to określenie pojawia się niemal w każdym tekście. Co zdaniem królowej jest złego w tym zwrocie. Nie uwierzycie....

Zobacz: Wiemy, dlaczego Elżbieta II nie chce przekazać korony synowi

 

Wpadka Meghan Markle podczas pierwszej wspólnej wizyty z królową! Jak wybrnęła? Nie uwierzycie!

Jak królowa określa ciążę Meghan?

Królowa sztywno trzyma się protokołu. Dotyczy to również dbałości o język. Nigdy nie usłyszymy od niej mało eleganckiego zwrotu. A takim jest według Elżbiety II stwierdzenie, że ktoś jest w ciąży. To określenie jest zbyt proste, a wręcz oburzające. Dlatego królowa zdecydowanie bardziej woli zwrot „in the family way”, który można przetłumaczyć jako „w drodze” lub „przy nadziei”.

Może być też tak, że królowa tych określeń używa tylko podczas oficjalnych rozmów, a prywatnie pozwala sobie na trochę mniej oficjalne zwroty. Też tak sądzicie?

 

królowa Elżbieta II
East News

Księżna Meghan w bordowej stylizacji

East News

Księżna Meghan w eleganckim wydaniu

Meghan Markle
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Miarka się przebrała? Królowa Elżbieta chce, żeby Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu?

Meghan Markle nawet będąc w ciąży nie może liczyć na zrozumienie ze strony swojej rodziny. Jej ojciec oraz przyrodnie rodzeństwo wciąż ją atakują. Samantha Markle zapowiedziała, że niebawem wyda książkę , w której opisze ze szczegółami życie swojej znanej siostry. Z kolei ojciec księżnej Sussex wciąż układa się z mediami i również szeroko komentuje każdy jej ruch. Ostatnio sporo zamieszania wywołała publikacja listu , jaki Meghan wysłała do Thomasa Markle. Niestety, nie spodobało się to królowej Elżbiecie... Królowa Elżbieta wyrzuci z pałacu Meghan Markle? Przyjaciółki Meghan Markle zdradziły w mediach, że tuż po ślubie księżna wysłała do swojego ojca list. Żona Harry'ego poprosiła w nim, aby Thomas Markle przestał upokarzać ją w mediach.  Tatusiu, piszę do ciebie z ciężkim sercem, nie rozumiejąc dlaczego zdecydowałeś się iść tą drogą i udawać, że nie widzisz bólu, który powodujesz. Twoje zachowanie złamało moje serce na milion kawałków - nie tylko dlatego, że wywołałeś taki niepotrzebny ból, ale dlatego, że nie chcesz powiedzieć prawdy i zachowujesz się jak zwykła marionetka. Nigdy tego nie zrozumiem - napisała Meghan Markle. Królowa Elżbieta jest ponoć zniesmaczona faktem, że szczegóły z życia Meghan Markle po raz kolejny wyciekły do mediów. Podobno tym razem księżna Sussex nie może liczyć na taryfę ulgową... Jak podaje "In Touch", królowa Elżbieta uznała, że Meghan Markle i książę Harry muszą zniknąć z pałacu.  -  Nie wysuwała oskarżeń, ale na swój sposób, dyplomatycznie, zasugerowała, że powinni wynieść się z pałacu - donoszą informatorzy.  Myślicie, że królowa faktycznie wypędzi z pałacu swojego wnuka i jego ciężarną żonę? Królowa Elżbieta ma dość Meghan Markle? Czy Meghan Markle będzie musiała wyprowadzić się z pałacu? Zobacz...

Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta zabrania Meghan i Kate nosić tych butów. To nie żart!
Królowa ma swoje zasady.

To że królowa Elżbieta ma swoje upodobania i to że na przykład Meghan Markle nie może przy niej jeść czosnku ( Czego nie może jeść Meghan Markle? ), to możemy jeszcze w jakiś sposób usprawiedliwić. Ale jest jedna rzecz, która dziwi nas zdecydowanie bardziej. Królowa Elżbieta zabroniła księżnej Kate i Meghan Markle nosić... butów na platformie! O takiej dziwnej zasadzie poinformował magazyn OK!   Więcej tutaj:  Kate i William to wymagający rodzice? Ich dzieci są już szkolone na... Zobaczcie sami!   Buty na koturnie są zakazane! Brzmi dość dziwnie, ale Elżbieta II ma "ważny" powód. Zdaniem królowej, buty te są brzydkie i nieeleganckie, dlatego też każda kobieta, która przychodzi do Elżbiety, nigdy nie zakłada butów na platformie. Co ciekawe, sama księżna Kate uwielbia te buty - są całkiem eleganckie i wygodne, ale stara się zakładać je, kiedy po pierwsze - w okolicy nie ma królowej, a po drugie - kiedy uroczystość, na którą się wybiera, ma charakter mniej oficjalny.   Meghan jeszcze nigdy nie była na tyle odważna, żeby skusić się na ten rodzaj obuwia, ale kto wie - może nabierze niebawem więcej śmiałości ;)   Zobacz też:  Kate i William zabrali dzieciaki na odlotowe wakacje! Wiemy, dokąd pojechali!   Królowa Elżbieta II nienawidzi butów na platformie.   Księżna Kate zakłada je tylko wtedy, kiedy w okolicy nie ma Elżbiety II. Dla bezpieczeństwa woli zakładać szpilki! ;)

Księżna Kate i książę William zostali rodzicami
Newsy
Księżna Kate NIE chce mieć więcej dzieci? Znamy powód!
Nie będzie kolejnego royal baby?

  Czy księżna Kate i książę William będą mieli kolejne dziecko? Brytyjska prasa zaczęła zadawać to pytanie, kiedy tylko pojawił się na święcie... książę Louis. W tym roku najmłodsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama skończy rok. Z pewnością będzie to świetna okazja do wspólnego świętowania. Od dłuższego czasu nie milkną też plotki na temat kolejnej ciąży Kate Middleton. Niektórzy wypatrują u niej ciążowych krągłości. Czy to może być prawda?   Zobacz także: Książę Karol namawiał Williama, żeby zerwał z Kate. Padły szokujące słowa   Księżna Kate jest w ciąży? Księżna Kate urodziła już trójkę dzieci George'a, Charlotte i Louisa. Za każdym razem bardzo ciężko znosiła ciążę. Konieczna nawet była wizyta w szpitalu. Księżnej Kate w ciąży dokuczają nieustające mdłości. Jest to dość powszechna przypadłość przyszłych mam, ale u Kate była tak silna, że osłabionej księżnej groziło odwodnienie organizmu. Dlatego decyzja o kolejnych dzieciach była dla niej wyjątkowo trudna. Teraz zagraniczna prasa donosi, że księżna Kate ostatecznie zdecydowała, że nie chce już zachodzić w ciążę. W rodzinie królewskiej mało kto decyduje się na tak liczną rodzinę. Kate i William są jedynym przypadkiem małżeństwa, które ma aż trójkę dzieci. Nie licząc oczywiście królowej Elżbiety i księcia Filipa, którzy zdecydowali się na czwórkę potomstwa.    Czy księżna Kate i książę William faktycznie nie będą mieli już dzieci? Czas pokaże!   POLECAMY: Tego już za wiele! Jeśli Meghan Markle to zrobi, królowa Elżbieta może się wściec   Kate i William nie chcą mieć już dzieci?   W tym roku książę Louis skończy rok Książęta to ulubieńcy Brytyjczyków.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner