Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Borys Szyc znów zostanie ojcem! Pokazał zdjęcia ciężarnej partnerki!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Borys Szyc znów zostanie ojcem! Na Instagramie aktora pojawiły się urocze zdjęcia z ciężarną narzeczoną, Justyną Nagłowską. Gwiazdor napisał:

Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:))) 

Fani od razu zaczęli gratulować parze! Zobaczcie fotki! 

Borys Szyc zostanie ojcem! Justyna Nagłowska jest w ciąży!

Justyna Nagłowska również dodała te same zdjęcia i napisała:

Od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem. Coraz większym i już przez nas ukochanym nadbagażem...

Na razie para nie zdradza płci dziecka. Przypomnijmy - w Nowy Rok para poinformowała o swoich zaręczynach. Co więc ze ślubem? Czy ciąża Justyny przyspieszy decyzję pary o sformalizowaniu związku? Niedawno zabrali głos w tej sprawie w "Gali":

Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz. (...)  Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. (...) Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort – w ogóle nie! - mówiła Justyna Nagłowska.

Na razie Borys i Justyna szykują się na przyjście na świat potomstwa! Przypomnijmy - aktor ma już 15-letnią córkę, Sonię, ze związku z Anną Bareją. 

Serdecznie gratulujemy!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Justyna i Borys już wkrótce zostaną rodzicami!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Borys Szyc z córką, Sonią!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze pare słów o paskach. Nie tych na TVP bo te są zawsze na czerwono i nikt się nie czepia😂 @karolinakp poruszyła ważny temat ,czy to nie wyścig szczurów i pokazywactwa na feju, żeby się tak chwalić tym przeklętym czerwonym (czerwoni precz!) paskiem... Karolino ale trochę jednak przesadzasz. Wtedy zamiast fejsa miałaś tłum cioć, wujków, dziadków, babć,kuzynów bliższych i dalszych, sąsiadów,kumpli na trzepaku, nowych kumpli na wakacjach, nawet panie z dawnego przedszkola dopytywały się „No i jak Ci Borysku poszło”??? A nie zawsze poszło dobrze. W ósmej czerwony pasek się udał i byłem strasznie dumny , pomimo presji nauczycieli, mamy, wspomnianych cioć i wujków. Po prostu cieszyłem się ze dałem radę i widzę dumę w oczach moich bilskich. To dla dzieci bardzo ważne. Tak samo ważne jak powiedzieć, nie martw się ze nie masz czerwonego paska, dla mnie i tak zawsze będziesz najlepszy, będę Cię kochał i wspierał. I to powtarzałem Soni co roku i wiesz co? To jej pierwszy czerwony pasek, na koniec ósmej klasy, pod strajku nauczycieli, po nadrabianiu materiałów, po szaleńczym nadrabianiu materiału, po łączeniu tego ze sportem i śpiewaniem...i tak! jestem z niej piekieknie dumny i mój post ze zdjęciem (dam na koniec żeby nie epatować) tego paska to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram Was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliscie wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników. A pasek? Phi! Jest z niego wielka radość i duma teraz ,i to najzwyczajniej duży plus w dostaniu się do dobrego liceum...ale teraz UWAGA : zabawa na koniec...ile Wam znajdzie odnalezienie teraz, w tej chwili, waszego świadectwa z 8 klasy??? Start! .......................................................no dobra dam więcej czasu...:))) całus ślę do wszystkich uczniów i nauczycieli! Daliście radę! Ależ oczywiście ze nagradzać i chwalić, a przede wszystkim mówić im o naszych uczuciach. Że jesteśmy dumni, ze kochamy i wspieramy. Ja mówiłem tez ,jak bardzo mnie zaskoczyła ,bo wiele pracy wykonała po cichu, bez mojego stania nad i pilnowania.Kocham Cię @soniawiktoriaa ❤

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

 

 

Więcej na temat Borys Szyc
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36