Party Stories
Borys Szyc i Zofia Ślotała rozstali się
Akpa
Newsy

To już KONIEC MIŁOŚCI Szyca i Ślotały! Jak się rozstali?

Poszło o nowy romans?

Romans Borysa Szyca i Zofii Ślotały wzbudził w polskim show-biznesie sporo emocji. Stylistka w ciągu kilku miesięcy urosła do rangi jednej z najbardziej pożądanych celebrytek - okładki w poczytnych magazynach (zobacz), wywiady czy sesje to zestaw o którym przez lata marzą obecne dłużej w branży gwiazdy. Jak donosi magazyn "Flesz", para zakończyła związek.

Według relacji "Flesza", rozstanie Szyca i Ślotały przebiegło poprawnie. Stylistka jakiś czas temu zabrała swoje rzeczy od Borysa i zamieszkała u przyjaciela. Magazyn dementuje jakoby powodem rozstania były dwuznaczne zdjęcia z urlopu Szyca i Natalii Rybickiej czy rzekome zainteresowanie byłą partnerką, Kają Śródką. Zobacz: Borys często mówi o Kai

- Tak ułożyło się im życie - tłumaczy krótko na łamach "Flesza" znajomy pary.


Podobno Zofii zależy na nie robieniu z całej sytuacji afery. Ważniejsze dla niej są teraz projekty zawodowe, a tych nie brakuje. Ślotała rozpoczęła współpracę ze stacją TVN, gdzie będzie przeprowadzać wywiady z młodymi polskimi projektantami, a także robić relacje z paryskiego Fashion Weeka dla jednego z magazynów.

Zobacz: Tak Ślotała odpoczywa w tropikach od Szyca

Tak wyglądała miłość Ślotały i Szyca:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zofia Ślotała ocenia stylizacje Dody i Honey
Newsy
Ślotała zachwycona Dodą i zniesmaczona Honey
Jest tak samo ostra jak Joanna Horodyńska?

Każdy poczytny magazyn o gwiazdach ma już swojego modowego eksperta oceniającego stylizacje gwiazd z czerwonych dywanów. Najbardziej znane i cytowane są opinie Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał, które krytykują, bądź chwalą celebrytów w "Party". W najnowszym numerze "Flesza" pojawiła się nowa rubryka "Świat Zofii" . Znajdują się w niej krótkie felietony stylistki gwiazd Zofii Ślotały na temat aktualnych trendów  w modzie podanych na przykładzie celebrytów. Jednymi z pierwszych gwiazd jakie poszły pod ocenę dziewczyny Borysa Szyca są Doda i Honey . W ciągu ostatnich tygodni obie wokalistki zaprezentowały się w modnym trendzie barokowym. Jednak jedna z nich zaliczyła modową klasę, druga natomiast nie popisała się doborem sukienki. - Trend barokowy zawładnął modą w tym sezonie! Lansowali go Dolce & Gabbana i Ralph Lauren, za to w Polsce przypadł do gustu dwóm paniom. Dodzie, która wykorzystała go najlepiej, jak mogła: barok, welur, konstrukcja podkreślająca biodra. Brawa dla królowej! - napisała Ślotała w felietonie. Zofia nie jest jednak już tak łaskawa dla Honoraty Skarbek: - Honey wypadła słabiej... Cienka sukienka z nadrukowanym wzorem - mówimy: nie! Zofia Ślotała ma już spore doświadczenie w branży modowej, ubiera m. in. Borysa Szyca i Annę Czartoryską, więc z pewnością jej oceny kreacji są przemyślane i podparte konkretną wiedzą. Jesteśmy ciekawi czy w przyszłości stylistka będzie bezlitosna tak, jak Joanna Horodyńska.   ''''+''''ipt>''''); //--> Zobacz więcej zdjęć Dody w barokowej kracji:

Zofia Ślotała straciła pracę
ONS
Newsy
Ślotała bez pracy. Wiemy kto ją zastąpi
To koniec jej modowych osądów

Po głośnym rozstaniu Borysa Szyca i Zofii Ślotały wydawało się, że stylistka poradzi sobie w show-biznesie bez pomocy znanego chłopaka - dostała kolumnę w magazynie "Flesz", swój kącik modowy w "Dzień Dobry TVN", wciąż też mocno skupiała na sobie uwagę mediów. Ostatnio jednak zaczęły pojawiać się niepokojące doniesienia. Przypomnijmy: Koniec przyjaźni: Czartoryska zwolniła Ślotałę? Szczęśliwie dla stylistki sprawa z domniemanym zakończeniem współpracy z Anną Czartoryską okazała się tylko plotką, Zofia wciąż też prowadzi cykl o młodych projektantach dla wspomnianego "Dzień Dobry TVN", ale jedną posadę właśnie straciła. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, magazyn "Flesz" zakończył tymczasowo współpracę ze Ślotałą. Celebrytka prowadziła kolumnę, w której oceniała stylizacje gwiazd, a zastąpi ją Karolina Malinowska , która poprowadzi zupełnie nowy cykl traktujący o modzie ulicznej. Myślicie, że Zofia Ślotała odnajdzie jeszcze swoje miejsce w polskim show-biznesie? Zobacz: Ślotała pokazała śliczną siostrę. Podobna? Ślotała i Zawadzka na wakacjach w tropikach:

Borys Szyc spotyka się z Justyną Jeger-Nagłowską
Flesz
Newsy
Szyc już nie płacze po Zosi. Aktor ma nową dziewczynę
Kim jest i jak wygląda?

Kilka tygodni temu zakończył się trwający kilkanaście miesięcy związek Borysa Szyca i Zofii Ślotały . Na romansie sporo zyskała stylistka, gdyż stała się popularna oraz dostała m.in. swój kącik w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy: To już KONIEC MIŁOŚCI Szyca i Ślotały! Jak się rozstali? Jednak aktor nie umie żyć w pojedynkę. Magazyn "Flesz" informuje, że aktor znalazł już nową miłość i aktualnie spotyka się z Justyną Jeger-Nagłowską . Piękna blondynka pomysłodawczynią i współwłaścicielką marki Flawless , tworzącej proste i minimalistyczne ubrania dla dzieci i dorosłych. Ponadto jest mamą dwóch córek oraz mocno udziela się w portalach parentingowych . "Flesz" zamieścił również pierwsze zdjęcia pary. Widać na nich, Borysa i Justynę trzymających się za ręce podczas spaceru. Oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych . Jak widać Szyc dobiera swoje partnerki wobec jednego klucza: śliczna blondynka, która zna się na modzie.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner