Borys Szyc i Zofia Ślotała rozstali się
Akpa

To już KONIEC MIŁOŚCI Szyca i Ślotały! Jak się rozstali?

Borys Szyc i Zofia Ślotała rozstali się
Akpa

Romans Borysa Szyca i Zofii Ślotały wzbudził w polskim show-biznesie sporo emocji. Stylistka w ciągu kilku miesięcy urosła do rangi jednej z najbardziej pożądanych celebrytek - okładki w poczytnych magazynach (zobacz), wywiady czy sesje to zestaw o którym przez lata marzą obecne dłużej w branży gwiazdy. Jak donosi magazyn "Flesz", para zakończyła związek.

Według relacji "Flesza", rozstanie Szyca i Ślotały przebiegło poprawnie. Stylistka jakiś czas temu zabrała swoje rzeczy od Borysa i zamieszkała u przyjaciela. Magazyn dementuje jakoby powodem rozstania były dwuznaczne zdjęcia z urlopu Szyca i Natalii Rybickiej czy rzekome zainteresowanie byłą partnerką, Kają Śródką. Zobacz: Borys często mówi o Kai

- Tak ułożyło się im życie - tłumaczy krótko na łamach "Flesza" znajomy pary.


Podobno Zofii zależy na nie robieniu z całej sytuacji afery. Ważniejsze dla niej są teraz projekty zawodowe, a tych nie brakuje. Ślotała rozpoczęła współpracę ze stacją TVN, gdzie będzie przeprowadzać wywiady z młodymi polskimi projektantami, a także robić relacje z paryskiego Fashion Weeka dla jednego z magazynów.

Zobacz: Tak Ślotała odpoczywa w tropikach od Szyca

Tak wyglądała miłość Ślotały i Szyca:

Więcej na temat Zofia Ślotała Borys Szyc
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53